سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار زنی با گربه‌ی چوبی؛ توکن 2500 دلاری مجری تاک شو

زنی با گربه‌ی چوبی؛ توکن 2500 دلاری مجری تاک شو

مجری تاک شو تلویزیونی الن دی.جنرس امروز یک ان.اف.تی از اثر هنری خود را به فروش رساند و با مارک کوبان مهمان برنامه و مجری شارک تنک در خصوص رمزنگاری گفتگو کرد

به گزارش ارزنیوز؛ الن دی جنرس، کمدین و مجری تاک شو معروف، اولین قدم‌های خود را به سمت ارزهای رمزنگاری شده برداشته است. او امروز، بخشی از قطعه‌ای هنری را به شکل توکن به حراج گذاشت و در مورد دوج کوین با مهمان برنامه گفتگو کرد.

اثر هنری زنی با گربه چوبی نام ان.اف.تی الن می‌باشد که در قسمت آخر الن شو از آن رونمایی کرده است.

این ان.اف.تی اکنون در بازار کلکسیونی رمزنگاری بیتسکی به حراج گذاشته شده است. نسخه پلاتین این اثر به قیمت 14 هزار و 555 دلار فروخته شد. دی جنرس همچنین 64 نسخه دیجیتالی از مونولوگ این اثر هنری را به قیمت 100 دلار به عنوان بخشی از پکیج سیلور به فروش رساند. اما شش نسخه از پکیج طلایی این توکن همچنان با قیمت 2500 دلار در دسترس است.

نسخه طلایی شامل رمزی دیجیتال به همراه نسخه چاپی این اثر هنری می‌باشد.

الن ترجیح داد تا در این اثر با الهام از موفقیت خط توکن‌های کریپتوکیتیز تصویر یک گربه را ترسیم کند. شواهد حاکی از آن است که تلاش الن نتیجه مطلوبی را به همراه داشته است، اما دلیل موفقیت این حراج  مورد دیگری نیز عنوان شده است، زیرا بر اساس گفته‌ها تصمیم بر این می‌باشد که درآمد حاصل از فروش این مجموعه به یک موسسه خیریه برای کمک به بلایای طبیعی، به نام ورلد سنترال کیتچن  (World Central Kitchen)، تعلق گیرد.

از سوی دیگر مارک کوبان در این برنامه استفاده از دوج کوین را به الن توصیه کرد. وی توضیح داد: مسئله‌ای که در مورد ان.اف.تی وجود دارد این است که توکن‌ها تنها کالاهایی دیجیتالی هستند. ان.اف.تی فقط یک مجموعه دیجیتال است که می‌توانید مانند سایر کالاهای کلکسیونی آن را بخرید، نگه دارید یا بفروشید.

وی همچنین در مورد ارزهای رمزپایه با تمرکز بر ارز دوج کوین صحبت‌هایی ارائه کرد. کوبان عنوان داشت: دوج کوین اکنون به یک ارز دیجیتال واقعی تبدیل شده است. فروشگاه دالاس ماوریکس متعلق به مارک کوبان از ماه مارس شروع به فروش کالاهای دوج کوین کرد.

وی توصیه کرد که دی جنرس نیز باید از دوج کوین در فروشگاه آنلاین خود استفاده کند. اگرچه او در مورد احتمال پذیرش رمزنگاری توضیحی نداد اما در توییتر خود افزود: من هنوز مطمئن نیستم که ارزهای دیجیتال را به خوبی درک کرده‌ام یا نه، حتی هنوز در تلفظ نام آن مشکل دارم، اما صحبت کردن در مورد این موضوعات برایم جالب است.

لینک منبعcryptobriefing

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید