پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار ساتوشی ناکاماتو برنده غایب رتبه ۲۰مین فرد ثروتمند جهان

ساتوشی ناکاماتو برنده غایب رتبه ۲۰مین فرد ثروتمند جهان

به گفته ویل آلرت، ساتوشی ناکاموتو ممکن است هم اکنون ۱.۱۲۵ میلیون بیت کوین در اختیار داشته باشد، البته تخمین‌های دیگری که می‌گویند او یک میلیون و حتی ۷۵۰,۰۰۰ بیت کوین دارد نیز در این میان مطرح است. با این احتساب پس از عبور بیت کوین از مرز ۶۰,۰۰۰ دلار، ساتوشی ناکاموتو بار دیگر به جمع بیست فرد ثروتمند جهان پیوست.

به گزارش ارزنیوز؛ با عبور بیت کوین از مرز ۶۰ هزار دلار، ساتوشی ناکاموتو بار دیگر به جمع بیست فرد ثروتمند جهان پیوست. ویل آلرت می‌گوید که ساتوشی ناکاموتو ممکن است ۱.۱۲۵ میلیون بیت کوین در اختیار داشته باشد، البته تخمین‌های دیگری که می‌گویند او یک میلیون و حتی ۷۵۰ هزار بیت کوین دارد نیز در این میان مطرح است.

اما با فرض داشتن یک میلیون بیت کوین، او امروز ۶۰.۷ میلیارد دلار بیت کوین، ۶۲۵ میلیون دلار بیت کوین کش، ۱۶۹ میلیون دلار بیت کوین اس‌وی و ۱۹۱ میلیون دلار ای‌کش در اختیار دارد که مجموع ثروت او را به ۶۰.۹ میلیارد دلار می‌رساند.

ناکاموتو با این ثروت پس از راب والتون در رده بیستمین فرد ثروتمند جهان قرار می‌گیرد. گفتنی است که او در زمان اوج گیری بهای بیت کوین در ماه آوریل، تا رده نوزدهمین فرد ثروتمند جهان نیز پیشرفت کرد.

دارایی ساتوشی ناکاموتو همچنین بیش از دارایی خالص ژانگ ییمینگ، میلیاردر اهل چین است. با این حال، ثروت وی هنوز هم در رتبه پایین‌تر از 19 فرد ثروتمند جهان است.

در حالی که برخی از صاحب نظران بر این تصور هستند که ممکن است ناکاموتو فوت کرده باشد اما این احتمال همچنان وجود دارد که ناکاموتو زنده بوده و هنوز به این ثروت‌ها دسترسی داشته باشد.

لینک منبعbitcoins

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید