چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار سامسونگ از Blockchain برای محافظت از حریم خصوصی کاربران خود استفاده خواهد...

سامسونگ از Blockchain برای محافظت از حریم خصوصی کاربران خود استفاده خواهد کرد

غول الکترونیکی سامسونگ در حال کار بر روی یک برنامه مبتنی بر بلاکچین است تا راهی امن برای انتقال پرونده ها ، داده ها و اطلاعات را تسهیل کند. علیرغم اینکه سامسونگ جزئیات بیشتری در این باره نداده است ، منابع متخصص در این زمینه گفتند كه این شركت در تلاش است نرم افزاری به نام Private Share تهیه كند كه با استفاده از زنجیره بلوك از گیرنده های پرونده جلوگیری می كند تا از اطلاعات به روش هایی كه فرستنده مجاز ندارند استفاده كنند.

ایده سامسونگ استفاده از فناوری blockchain برای ایجاد پارامترهای خاص قبل از ارسال پرونده است. به عنوان مثال ، یک شخص می تواند مطمئن شود که یک پرونده خاص توسط شناسه مشخصی باز می شود ، تاریخ انقضا را برای پرونده تعیین می کند و بدون امکان بازیابی آن را برای همیشه حذف می کند.

همچنین می توان با استفاده از روشهای غیرمجاز از عکسهای صفحه جلوگیری کرد یا اطلاعات را ذخیره کرد. با این وجود ، آنها گفتند که هیچ دفاعی در برابر برخی از راه حل های غیرمعمول مانند گرفتن فیلم یا عکس از اطلاعات با استفاده از دستگاه های خارجی وجود ندارد.

در حالی که برنامه های مشابهی مانند Snapchat ، Whatsapp و سایر برنامه ها وجود دارند ، استفاده از فناوری قوی غیر متمرکز و رمزنگاری شده سطح بالاتری از امنیت را فراهم می کند.

علاوه بر این ، کاربران می توانند اطمینان بیشتری داشته باشند که پرونده های خصوصی آنها توسط سامسونگ جاسوسی نخواهد شد زیرا به راحتی راهی برای دسترسی سامسونگ به آنها وجود نخواهد داشت زیرا انتقال P2P با رمزگذاری است.

هنوز مشخص نشده است که این اجرای چه زمانی قابل دسترسی است. با این حال ، انتظار می رود که با خط جدید تلفن های هوشمند برتر سامسونگ اعلام شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید