چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار سبقت ۱۰ میلیارد دلاری مبادلات یونی سوآپ در یک هفته

سبقت ۱۰ میلیارد دلاری مبادلات یونی سوآپ در یک هفته

تحلیل‌ها نشان می‌دهد که مبادلات غیر متمرکز یونی سوآپ این هفته در مرکز انفجار یک ساله‌ی DeFi بوده است.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی غیر متمرکز یونی‌ سوآپ در روز سه شنبه با معاملات تجمعی بیش از 10 میلیارد دلار در میان رونق مالی غیرمتمرکز، یک رکورد هفتگی جدید ثبت کرد.

مدیر عامل شرکت یونی سوآپ، هیدن آدامز، روز سه شنبه یک نمودار همراه با 25.7 درصد افزایش هفتگی در حجم معاملات، را در توییتر خود ارسال کرد. اگر یونی سوآپ موفق به حفظ سرعت فعلی  معاملات خود شود، بیش از 500 میلیارد دلار معامله را در سال پردازش کرده است.

بر اساس گزارشی از کوین گکو، حجم تجارت 24 ساعته یونی سوآپ حدود 1.9 میلیارد دلار تخمین زده شده است. گفته می‌شود که پنکیک یونی سوآپ و ام.دکس بیش از 3 میلیارد دلار معامله را در مدت 24 ساعت انجام داده‌اند.

یونی سوآپ یک پلتفرم محبوب برای سرمایه گذارانی است که به دنبال دستیابی به پروژه‌های جدید و نوظهور DeFi و سایر گزینه‌های رمزنگاری پنهان هستند که هنوز در مبادلات عمده متمرکز مانند کوین بیس، کراکن یا حتی بایننس موجود نیست. ایردراپ 400 توکن UNI در شش ماه گذشته نیز به جذابیت سیستم عامل این شرکت کمک شایانی کرده است.

این 400 توکن اکنون براساس قیمت فعلی 12 هزار UNI  دلار ارزش دارند. مبادلات غیر متمرکز در فوریه هنگامی که حجم تجارت تجمعی برای اولین بار از 100 میلیارد دلار عبور کرد، به یک نقطه عطف مهم رسید.

رشد چشمگیر یونی سوآپ از اواسط سال 2020 اولین بازار صعودی DeFi را منعکس کرد. طبق آخرین داده‌های صنعت، تقریباً 112 میلیارد دلار از این مجموعه در پروژه‌های DeFi بلاک شده است. ارزش کل دارایی بلاک شده‌ی هفته گذشته به بیش از 123 میلیارد دلار رسیده بود. این آمار قبل از آن است که اصلاح بازار گسترده، بیش از 300 میلیارد دلار ارزش رمزنگاری تجمعی را از بین ببرد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید