چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار سرمایه گذاران انگلیسی بیت کوین میلیونر شدند

سرمایه گذاران انگلیسی بیت کوین میلیونر شدند

طبق آخرین نظر سنجی ها بیش از یک چهارم سرمایه گذاران انگلیسی بیت کوین در سال گذشته سود یک میلیون پوندی و بیشتر کسب کردند.

به گزارش ارزنیوز؛ تحقیقات جدید اتاق فکر پارلمان استریت انگلیس نشان می‌دهد ۲۵٪ سرمایه گذاران انگلیسی بیت کوین در سال گذشته سود یک میلیون پوندی و بیشتر کسب کردند.

“The Great Cryptocurrency Report” از ۲۰۰۰ سرمایه گذار انگلیسی درباره اعتماد آنها به ارز های دیجیتال و برنامه های سرمایه گذاری عمومی در  سال ۲۰۲۱ نظرسنجی کرد.

در این نظرسنجی ۲۹٪ از پاسخ دهندگان در بازه زمانی که قیمت بیت کوین ۵۶ هزار دلار یا ۴۰ هزار پوند بوده است، تشویق به سرمایه گذاری شده‌اند.

اما در طرف دیگر، تحقیقات نشان داد که ۳۱٪ ، در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نخواهند کرد زیرا آنها معتقدند که قبلا فرصت سرمایه گذاری مفید را از دست داده‌اند.

در این نظر سنجی ۳۱٪ بر این باور بودند که قیمت بیت کوین تا پاین سال به ۵۰ هزار پوند یا ۶۹ هزار دلار می‌رسد. در حالی که ۱۸٪ رقم ۱۰۰ هزار پوندی را هم برای بیت کوین پیشبینی کردند.

در مقایسه با پیش بینی اخیر مدیر عامل شرکت Kraken ، جسی پاول عنوان کرد که هنوز هم این احتمال بسیار کم است که بیت کوین در دهه آینده به یک میلیون دلار می رسد.

جی سی پاول، مدیر عامل شرکت Kraken عنوان کرد که هنوز هم احتمال کمی وجود دارد که بیت کوین در همین دهه به یک میلیون دلار برسد. پاول خطاب به بلومبرگ گفت: این که بیت کوین قادر به جایگزینی به جای تمام ارزهای جهان باشد اساساً به معنای محدودیت بازار دلار و یورو است.

در حالی که نگرش برخی از سرمایه گذاران انگلستان نسبت به ارز دیجیتال در حال تغییر است، اما بیش از نیمی از پاسخ دهندگان هنوز علاقه ای ندارند که به این زودی ها وارد این بازار شوند. این نظرسنجی نشان داد، ۵۵٪ از پاسخ دهندگان امسال برنامه ای برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ندارند.

علاوه بر این، 52 درصد اظهار داشتند که به احتمال بیشتر تمایل برای سرمایه گذاری در بازار سهام و دارایی های سنتی مانند طلا دارند.

این نتایج که در ماه فوریه منتشر شد توسط یک نظرسنجی مستقر در انگلستان پشتیبانی می‌شود، که در آن ۶۰۷۰ نفر از ساکنان انگلیس بالای ۱۸ سال مورد بررسی قرار گرفتند و نشان دادند که ۵۷٪ تمایلی به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ندارند.

منبع: Cointelegraph 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید