سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار سرمایه گذاری در کوین بیس، گنج پنهان یا دنیای علمی - تخیلی

سرمایه گذاری در کوین بیس، گنج پنهان یا دنیای علمی – تخیلی

در حدود 8 سال پیش، شرکت ریسک پذیر یونیون اسکوئر، سرمایه گذاری به مبلغ 2.5 میلیون دلار در کوین بیس انجام داد که این سپرده گذاری اکنون به سودمندترین خروجی این شرکت تبدیل شده است.

به گزارش ارزنیوز؛ به نقل از بلومبرگ، هشت سال پیش، فرد ویلسون، یکی از بنیان‌گذاران شرکت سرمایه‌ گذاری مستقر در نیویورک به نام یونیون اسکوئر ونتورز (Union Square Ventures)، 2.5 میلیون دلار در مبادله رمزنگاری ناشناسی در کوین بیس سرمایه گذاری کرد و همین سرمایه گذاری، اخیرا به سودآورترین خروجی شرکت تبدیل شده است.

ویلسون اندکی پس از سرمایه گذاری 2.5 میلیون دلاری در کوین بیس، در سال 2013 اعلام کرده بود: ما ممکن است کاملا اشتباه کنیم و این سرمایه‌گذاری خیالی بیش نباشد.

این موضوع شبیه به یک رمان علمی تخیلی به نظر می‌آید اما فراموش نکنید که رمان‌های علمی تخیلی را بخوانید زیرا بسیار مناسب افرادی است که می‌خواهند سرمایه گذاری کنند.

کریپتو استل گزارش داد، کوین بیس، بزرگ‌ترین صرافی ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده، در 14 آوریل از طریق لیست مستقیم Nasdaq در معرض دید عموم گذاشته شده است. این لیست به یکی از پر استقبال‌ترین رویدادها در فضای رمزنگاری تبدیل شد و ارزش این پلتفرم را به حدود 86 میلیارد دلار رساند.

به طور هم‌زمان، این امر ارزش سهام 2.5 میلیون دلاری یونیون اسکوئر در معاملات را، به 4.6 میلیارد دلار در اولین روز رساند و شرکت ریسک پذیر یونیون 4.7 میلیون سهام کوین بیس خود را به قیمت 1.8 میلیارد دلار فروخت.

به گفته ویلسون، یکی از سخت‌ترین موضوعات در مدیریت سبد سرمایه گذاری ریسک پذیر، مدیریت برندگان بزرگ شماست و او در این موضوع بسیار با تجربه است. به غیر از کوین بیس، یونیون اسکوئر همچنین، در سیستم عامل‌های موفقی مانند توییتر (با ارزش 24 میلیارد دلار در سال 2013)، شرکت بازی آنلاین Zynga Inc (7 میلیارد دلار IPO در سال 2011) و تامبلر (که یاهو آن را در سال 2013 به ارزش 1.1 میلیارد دلار خریداری کرده است) سرمایه گذاری کرد.

جالب توجه است که، ویلسون از مصاحبه برای مقاله بلومبرگ خودداری کرد، او بر این باور است که وقتی کارآفرینان و مدیریان ارزش آفرینان اصلی هستند، سرمایه گذاران نباید کانون توجه باشند.

لینک منبعcryptoslate

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید