چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار سقف بازار 1 تریلیون دلار مقاومت بزرگ بعدی" برای بیت کوین است...

سقف بازار 1 تریلیون دلار مقاومت بزرگ بعدی” برای بیت کوین است – تحلیلگر بلومبرگ

تحلیلگر ارشد بلومبرگ گزارش داد ، بیت کوین (BTC) که به بالاترین قیمت خود در 20،000 دلار رسیده است ، پایان کار نیست بلکه ادامه انفجار ثروت آن به ارزش 1 تریلیون دلار است. روز دوشنبه ، در حالی که BTC / USD 16000 دلار پس گرفت ، در یک توییت ، مایک مک گلون ، استراتژیست ارشد کالا در Bloomberg Intelligence ، پیش بینی ارز رمزنگاری شده جدید را ارائه داد.

در تعطیلات آخر هفته ، بیت کوین با پایین آمدن سطح مواجه شد و لحظه ای به 15800 دلار سقوط کرد و قبل از آنکه رشد قابل توجهی در روز دوشنبه داشته باشد ، شاهد بالاترین قیمت $ 16،400 در زمان فشار است. “$ 20،000 # بیت کوین مانعی اساسی در برابر سقف $ 1 تریلیون دلار در بازار است – به نظر می رسد نسخه دیجیتالی # طلا اما با محدودیت بیشتر و سابقه افزودن صفر در مرحله کشف قیمت اولیه است و ممکن است به سادگی صعود خود را در سال 2021 ادامه دهد. ، “مک گلون نوشت.

ارزش بازار 1 تریلیون دلار در نقشه همراه با عنوان “مقاومت بزرگ بعدی” بیت کوین توصیف شده است. مک گلون به خاطر چشم اندازهای بسیار امیدوار کننده برای بیت کوین مشهور است. همانطور که در سپتامبر توسط Cointelegraph گزارش شد ، او استدلال کرد که بیت کوین ، در عمل ، به صورت فعال با قیمت 15000 دلار فروخته می شود ، چیزی که به زودی به واقعیت تبدیل شد.

معامله گر پیتر برانت ، روز دوشنبه اظهار داشت که موفقیت فعلی در بازار تنها ابتدای دوره مبتنی بر گاوهای اخیر از 2013 تا 2017 است. “در طول بازار گاو 2015-2017 در Bitcoin $ BTC ، 9 اصلاح قابل توجه با موارد زیر وجود دارد به طور متوسط: 37٪ کاهش از بالا به پایین ، 14 هفته از یک ATH به ATH بعدی. ”

آمارگیر ویلی وو همچنین ادعا می کند که روند صعودی فعلی مایل های بیشتری باقی مانده است. اظهارات وی بر اساس شاخص قدرت نسبی RSI) )بیت کوین بود ، که وی تعریف کرد “فقط گرم شدن. “یک تحلیلگر بازار سیتی بانک در این هفته گزارش داد که پیش بینی قیمت 318،000 دلار بیت کوین تا دسامبر سال آینده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید