پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار سقوط بیت کوین نزدیک است؛ هشیار باشید!!

سقوط بیت کوین نزدیک است؛ هشیار باشید!!

با بالا رفتن علاقه عموم نسبت به شرکت در معاملات اخیر بیت کوین، قیمت این ارز پیش از انتشار لیست coinbase اوج جدیدی را تجربه کرده است اما با این وجود ارزش معاملات آن همچنان کم می‌باشد.

به گزارش ارزنیوز، علاقه‌ به فعالیت در معاملات آتی بیت کوین، پیش از انتشار لیست کوین بیس در 14 آوریل توسط Nasdaq، به بالاترین رکورد خود رسیده است.

گلاسود، در خصوص تجمع داده‌های بازار ارز دیجیتال اظهار داشت: سود بیت کوین برای اولین بار از 27 میلیارد دلار فراتر رفته است زیرا بیت کوین به بالاترین رکورد خود به ارزش بیش از 63000 دلار رسیده است. این نقطه عطف نشان می‌دهد که معامله گران ممکن است در آینده قیمت‌های بالاتری را در ذهن داشته باشند، اگرچه ممکن است برخی از آن‌ها نیز در برابر نوسانات ورودی احتیاط کنند.

عمده‌ی سهم معاملات در صرافی‌ها برای این ارز مربوط به Binance است، جایی که 5.2 میلیارد دلار از سهم بازار تقریبا 20درصد از کل موقعیت‌های موجود در بورس این ارز را تشکیل می‌دهد. پس از آن Bybit با 4.66 میلیارد دلار ، OKEX با 3.75 میلیارد دلار و سپس Huobi  FTX و CME با تقریبا 3 میلیارد دلار به ترتیب در جایگاه برترین‌ها قرار گرفتند.

علیرغم افزایش علاقه عموم به معاملات بیت کوین، به نظر می‌رسد حجم معاملات آتی این ارز، طی ماه گذشته در حال کاهش بوده و 117 میلیارد دلار از 15 مارس کاهش یافته و در ماه آوریل بین 50 تا 75 میلیارد دلار متغیر است.

کاهش این میزان ممکن است نشان دهد که معامله‌گران با نزدیک شدن به تاریخ ارائه Coinbase به طور فزاینده‌ای در مورد مبادلات جدید احتیاط می‌کنند و سهم قابل توجهی از سودهای بالا احتمالاً نمایانگر موقعیت‌هایی است که در طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته انجام شده اند.

بیت کوین تنها بازاری نیست که معامله‌گران مشتقه درباره‌ی آینده‌ی آن بحث ‌می‌کنند.

با علاقه زیاد به بازارهای آتی، اتریوم نیز با افزایش حجمی بیش از هفته‌های گذشته، صعودی 8 میلیارد دلاری را تجربه کرده است. حجم معاملات اتر یک شبه 90٪ جهش کرد و از 200 میلیون دلار به 380 میلیون دلار رسید.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید