چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه تحلیل بیت کوین سه دلیل که چرا قیمت بیت کوین پس از کاهش به 15.7...

سه دلیل که چرا قیمت بیت کوین پس از کاهش به 15.7 هزار دلار به سرعت بهبود یافت

در 15 نوامبر ، قیمت بیت کوین (BTC) در Binance به 15،670 دلار رسید. کاهش فوق العاده غیرقابل پیش بینی ساعاتی پس از رسیدن BTC به 16355 دلار اتفاق افتاد که از کشش خوبی برخوردار بود.

کاهش یک شبه قیمت بیت کوین احتمالاً توسط سه عامل اصلی ایجاد شده است. تکان دادن آخر هفته ، آزمایش مجدد میانگین متحرک روزانه( MA) وآزمایش مجدد سهمیه.

لرزاندن تعطیلات آخر هفته

همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، معامله گران الگوریتمی انتظار داشتند که افت آخر هفته بازار بیت کوین تحقق یابد. این بدان معناست که سفارشات ؛سفارشات فروش مشکوکی بوده و برای فروش ارز به بازار ارزهای رمزپایه فشار وارد می کنند. در بالای ساختار بازار که احتمالاً معامله گران و ربات ها را به سمت کوتاه تشویق می کند ، ویلی وو ( Willy Woo)تحلیلگر زنجیره ای گفت که نوسانات آخر هفته صعودی است.

وی گفت که انتظار می رود لرزش “فن آوری نزولی” ، اما بازار هنوز در قلمرو “خرید غوطه وری” باقی مانده است. وی نوشت: “تنظیم معاملات آخر هفته: تکان دادن برخی از تجهیزات فنی نزولی (4 ساعت تقسیم RSI، 8 ساعت TD9).اصول کوتاه مدت و میان مدت زنجیره ای صعودی است ، سکه های بیشتری از صرافی ها خارج می شوند و کاربران بیشتری وارد می شوند. سناریو غوطه وری  را بخرید.

آزمایش روزانه میانگین متحرک( MA)

کاهش به 15.6 هزار دلار در نمودار روزانه ، بازآزمایی میانگین متحرک 10 روزه را تأیید کرد. آزمایش مجدد قابل توجه بود زیرا در هفته گذشته پس از افزایش بسیار زیاد قیمت ، BTC همان MA را قبل از اقدام مجدد آزمایش کرد. اگر قیمت بیت کوین به زیر 10 روز MA ادامه می داد ، این به معنای شکست بیشتر بود. با این وجود بازگشت فوری از همان سطحی که از افت قیمت در 7 نوامبر بازگشت ، در کوتاه مدت خوشبینانه است.

امتحان مجدد سهمیه

جوش اولسویچ (Josh Olszewicz)، نمودارشناس و تحلیلگر فنی ارزهای رمزنگاری شده ، نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد بیت کوین در یک برهم زدن قرار دارد. در طی روند صعودی سهموی ، با افزایش قیمت ها ، حرکت دارایی شروع به گسترش می کند. اما هنگامی که چرخه سهموی شکسته شود ، دارایی ممکن است در معرض خطر بازگشت جدی قرار گیرد. در کوتاه مدت ، مثل( Bitcoin )بیت کوین تا زمانی که BTC بالای مرز 15300 تا 15،500 دلار باقی بماند ، زنده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید