جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار سونامی شینهان بانک ؛ اتحاد در هدرا هشگراف

سونامی شینهان بانک ؛ اتحاد در هدرا هشگراف

شینهان Shinhan Bank در اطلاعیه‌ای در 14 آوریل اعلام کرد که آخرین عضو شورای تصمیم‌گیری هدرا است و تلاش‌های خود را در زمینه تحول دیجیتال گسترش می‌دهد.

به گزارش ارزنیوز؛ بزرگ‌ترین موسسه مالی کره جنوبی از نظر کل دارایی، شینهان بانک Shinhan Bank، به ‌شورای تصمیم‌گیری هدرا (Hedera) پیوست. شینهان در اطلاعیه‌ای در 14 آوریل اعلام کرد که آخرین عضو شورای تصمیم‌گیری هدرا است و تلاش‌های خود را در زمینه تحول دیجیتال گسترش می‌دهد. هدرا هشگراف پلتفرمی است که خود را به عنوان جایگزینی سریع‌تر و امن‌تر برای بلاک‌ چین معرفی می‌کند و قادر به پردازش هزاران تراکنش در ثانیه است.

نمایندگان شینهان با تأکید بر رشد تقاضای مشتری برای افزایش کارایی و امنیت در خدمات مالی، اظهار داشتند:

دفتر توزیع عمومی Hedera به طور منحصر به فرد برای پاسخگویی به نیازهای یک سرویس فین تک («فناوری مالی»/Fintech/Financial technology) پرکاربرد مناسب است که باید سریع، منصفانه، ایمن باشد و امکان کنترل و شفافیت و دید مورد نیاز ارائه دهندگان خدمات را داشته باشد.

اکنون این بانک ادغام Hedera را در سیستم‌های خود آغاز می کند تا “کارایی فرآیندهای داخلی خود را افزایش دهد. شینهان که با داشتن 478.5 میلیارد دلار دارایی از آگوست سال 2020 به عنوان 61 مین بانک بزرگ جهان قرار گرفت، با فناوری دفتر توزیع شده بیگانه نیست، زیرا از سال 2017 خدمات مختلفی را روی Hyperledger Fabric ساخته است.

بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Hedera Hashgraph، مانس هارمون (Mance Harmon)، افزایش علاقه از موسسات مالی و دولت‌های سراسر جهان در خدمات مالی بر اساس DLT-” برای سیستم‌های پرداخت و خدمات جهانی است.

هارمون افزود: ما از اینكه شینهان بانک به شورای حاكم هدرا پیوسته است بسیار خوشحال هستیم و مشتاقانه منتظر كار با آن‌ها هستیم.

کمی قبل از اعلام رسمی این خبر، قیمت توکن هدرا هش‌گراف، توکن داخلی شبکه هدرا، حدود ۱۰٪ افزایش یافت. این توکن طی شش ماه اخیر بیش از ۱,۰۰۰٪ افزایش قیمت را تجربه کرده است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید