جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار سوپرایز برنده جایزه اسکار ۲۰۱۳/ توکن غیر مثلی این رپر در راه...

سوپرایز برنده جایزه اسکار ۲۰۱۳/ توکن غیر مثلی این رپر در راه است

خواننده و رپر معروف آمریکایی، امینم، اعلام کرده است که با کمک جمینی قصد دارد از توکن غیر مثلی خود به نام شدیکوین (shady coin) رونمایی کند.

به گزارش ارزنیوز؛ در روز گذشته، طی خبری فوری، اعلام شد که امینم (Eminem)، رپر مشهور آمریکایی و برنده‌ی اسکار سال ۲۰۱۳، در حال راه اندازی مجموعه‌ای از توکن‌های مختص به خودش است.

این مجموعه که شدیکوین نام دارد، قرار است در روز یکشنبه و با همکاری شرکت نیفتی گت اوی رو‌نمایی شود. این هنرمند مشهور جهانی، متولد مارشال مترز، آخرین چهره از میان مشاهیر، موسیقی دانان و ورزشکاران است که جذب ویژگی‌های ان.اف.تی شده‌ است.

امینم برای راه اندازی این پروژه با نیفتی گت اوی، بستر ان.اف.تی متعلق به جمینی، همکاری کرده و قرار است از این مجموعه در تاریخ یکشنبه، 25 آوریل 2021 رونمایی شود.

این محبوبیت ان.اف.تی‌ها ممکن است به دلیل انتشار دیالوگ اخیر برنامه ستردی نایت لایو (اس.ان.ال) در حوزه‌ی توکن‌سازی باشد که توانست علاقه و توجه دنیای رپ را به همراه داشته باشد.

در این دیالوگ، یک خواننده رپ خطاب به بازیگر اس.ان.ال، پیت دیویدسون، در مورد ان اف تی‌هایی مرتبط به آهنگ بدون من از امینم، صحبت می‌کند.

در این مجموعه سه نوع ان.اف.تی برای فروش وجود دارد که هر یک از آن‌ها شامل انیمیشن‌هایی با کیفیت ورژن اصلی می‌باشد که توسط خود امینم تولید شده‌اند.

از هر دو توکن اول 50 نسخه با اسامی تولز آف ترید و استیل دی.جی.ای.اف وجود دارد. قیمت این توکن‌ها 5 هزار دلار است. کسانی که این توکن‌ها را سریعا خریداری کنند می‌توانند، یک چاپ فیزیکی با امضای اورجینال این رپر هدیه بگیرند.

سومین توکن، نسخه‌ای به نام استنز رونج بوده که قرار است به بالاترین پیشنهاد به فروش برسد.

لینک منبعdecrypt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید