جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار شایعات همچنان ادامه دارد اما فیس بوک بیت کوین نمی‌خرد

شایعات همچنان ادامه دارد اما فیس بوک بیت کوین نمی‌خرد

با وجود صحبت‌ها و شایعات منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها در خصوص خرید بیت کوین توسط فیس بوک، شرکت تا این لحظه اشاره‌ای به خرید این ارز نکرده است.

به گزارش ارزنیوز؛ فیس بوک خرید گسترده بیت کوین را که بسیاری انتظار داشتند در رابطه با درآمد این شرکت باشد هنوز اعلام نکرده است.

همان‌طور که گزارشات نشان می‌دهد، چندین حساب در دنیای مجازی شروع به ارسال پیام‌هایی در مورد این ابر قدرت رسانه‌های اجتماعی کردند که بر اساس این گفته‌ها احتمالاً فیس بوک ارز دیجیتالی بیت کوین را در ترازنامه خود قرار خواهد داد. حتی این شایعه تایید نشده، در 28 آوریل، به فاکس بیزینس نیز راه پیدا کرد.

اگر گفته‌ها صحت داشته باشد فیس بوک با سقف سرمایه 876 میلیارد دلار در بازار، بزرگ‌ترین شرکتی خواهد بود که این ارز دیجیتالی برتر را به ترازنامه خود اضافه می‌کند و به طور بالقوه دریچه‌ای را برای پذیرش این ارز توسط شرکت‌های بزرگ‌تر باز خواهد کرد.

در ماه فوریه، شرکت سازنده اتومبیل‌های الکترونیکی تسلا اولین عضو S&P 500 بود که از پذیرش بیت کوین استقبال کرد و به همین دلیل انتظار می‌رود تا سایر شرکت‌های بزرگ نیز از این روش پیروی کنند.

حتی اگر فیس بوک شایعات مطرح شده را نپذیرد، در حال حاضر، شبکه‌های اجتماعی دیگری در صف پذیرش این ارز دیجیتال قرار دارند. اما مدیر عامل شرکت، مارک زاکربرگ، برای اولین بار ، در ژانویه 2018، به طور علنی ​​علاقه خود را به ارزهای رمزپایه ابراز کرد.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید