چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار شروع مبادلات دوج کوین در صرافی های غیر متمرکز

شروع مبادلات دوج کوین در صرافی های غیر متمرکز

کومودو (komodo) صرافی غیر متمرکز دوج دکس (doge dex) را برای معاملات همتا به همتا دوج راه اندازی می‌کند.

به گزارش ارزنیوز؛ به تازگی یک پلتفرم متمرکز بر دوج کوین برای فعال کردن و احیای مجدد مبادلات همتا به همتا یا “مبادله اتمی” ارزهای دیجیتال راه اندازی شده است.

روز چهارشنبه، ارائه دهنده راه حل های بلاکچین و رمزنگاری اوپن سورس، کومودو، در اطلاعیه ای اعلام کرد که، “DogeDEX” در تاریخ 1 مارس به طور مستقیم اجرا شده و تاکنون بیش از ۳۰۰۰ بارگیری را به ثمر رسانده. این سرویس توسط موتور AtomicDEX تأمین می‌شود و از طریق برنامه های دسک تاپ و موبایل در دسترس است.

مبادله همتا به همتا یا اتمی راهی است که، کاربران می‌توانند بدون نیاز به شخص ثالث مانند صرافی متمرکز، به طور مستقیم ارزهای دیجیتال را مبادله کنند.
همچنین دکس به عنوان کیف پول متمرکز عمل می‌کند که به کاربران این امکان را می‌دهد، دارایی های خود را در سیستم عامل ذخیره کنند.

کومودو اعلام کرد که مهندسان نیز در حال ساخت یک رمپ فیات در ماه آینده هستند، بنابراین خرید ارزهای دیجیتال می‌تواند مستقیماً از دوج دکس انجام شود.
پس از توییت مشاهیری چون، ایلان ماسک، اسنوپ داگ و جین سیمونز در مورد ارز های دیجیتال و هچنین افزایش قیمت‌ها در پی شیدایی تجاری WallStreetBets، در روزهای گذشته دوج کوین، دوباره محبوبیت خود را به دست آورد.

دوج دکس راهی جدید برای دستیابی طرفداران به ارزهای دیجیتال ارائه خواهد کرد، زیرا صرافی‌ها در سراسر جهان شروع به پشتیبانی از این کوین کرده‌اند.

منبع: Coindesk 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید