جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار شرکت SkyBridge به دنبال تأیید برای سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری است

شرکت SkyBridge به دنبال تأیید برای سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری است

 

طبق گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ، از روز جمعه ، این شرکت در حال جمع آوری یک صندوق پرچین است که شامل سرمایه گذاری( Bitcoin) (BTC) است.

در این اطلاعیه آمده است:

“این شرکت ممکن است به دنبال سرمایه گذاری در معرض برخی از صندوق های سرمایه گذاری یا مدیران سرمایه گذاری باشد که ممکن است معاملات مشتق شده ای انجام دهند ، مانند مبادله کل بازده ، اختیارات و معاملات آتی. سرمایه گذاری توسط شرکت و / یا صندوق های سرمایه گذاری همچنین ممکن است در شرکت های ارائه دهنده فن آوری مربوط به دارایی های دیجیتال یا سایر فن آوری های نوظهور انجام شود.

چندین شرکت و فرد روند کوچک اما قابل توجهی از ورود به سرمایه گذاری رمزنگاری ، به ویژه بیت کوین را آغاز کرده اند. میلیاردر پل تودور جونز امسال خریدهای بیت کوین را انجام داد. وی اخیراً توصیف کرده که فرصت سرمایه گذاری هنوز زود است.

در این اعلامیه نامه آمده است: در این اوراق بهادار یا به صحت یا کفایت این روزنامه رسیدند. ”

در این سند آمده است: “دارایی های دیجیتال ارزش ذاتی دیگری به عنوان یک روش مبادله ندارند و براساس یک کالای مشهود ، امنیت ، حق قرارداد یا تعهد قانونی نیستند.”

“انتظار نمی رود که ارزش دارایی های دیجیتال با نیروهای سنتی اقتصادی یا بازار مرتبط باشد یا ارتباطی داشته باشد ، و ارزش سرمایه گذاری صندوق های سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال می تواند به سرعت از جمله به صفر کاهش یابد”. “نوسان قیمت فوق العاده” در ارزهای رمزنگاری شده در مقابل هنجارهای نشان داده شده در سرمایه گذاری ها.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید