سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار شهردار میامی با هدف "پیشرفته ترین قوانین رمزنگاری"

شهردار میامی با هدف “پیشرفته ترین قوانین رمزنگاری”

سوارز در مصاحبه ای با فوربس که روز یکشنبه منتشر شد ، اظهار داشت که قانونگذاران در میامی در تلاشند تا انگیزه های نظارتی برای رمزنگاری و بلاکچین در فلوریدا را دنبال کنند‌، سیاست های مناطق دوستانه رمزنگاری مانند وایومینگ و نیویورک را دنبال می کنند.

سوارز اظهار داشت:

“[میامی] اطمینان حاصل می کند که پیشرفته ترین قوانین رمزنگاری را داریم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که اگر همه چیز برابر باشد ، ما پیروز خواهیم شد. بنابراین ، ما فقط می خواهیم زمین بازی را مساوی کنیم. ما می خواهیم مطمئن شویم که هیچ کس بر اساس قوانینی که به راحتی قابل تغییر هستند برتری ما را ندارد.

شهردار سوارز مسابقه برای برنده شدن در قانون را جنگ بین قانونگذاران در سایر حوزه ها توصیف نکرد. درعوض ، وی وایومینگ را به “هوشمندانه بودن” در جذب شرکتهای رمزنگاری داده ، اما افزود که “هر شهر در آمریکا و جهان باید در تلاش برای رشد اکوسیستم فناوری خود باشد.”

“ما در حال کار هستیم تا مطمئن شویم که مشوق های ما وجود دارد و قوانین ما رمزنگاری و بلاکچین را ترویج می کند و آینده نگر است.”

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، شهردار سوارز جدول زمانی را در مورد زمان اجرای این اقدامات برای ۴۵۰ هزار نفر از ساکنان میامی ارائه نکرده است ، اما برخی از افراد در انجمن رمزنگاری ظاهراً توجه کرده اند. هفته گذشته ، بیت کوین 2021 اعلام کرد که برای کنفرانس رمزگذاری ژوئن خود از لس آنجلس به میامی می رود.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/miami-mayor-aiming-for-the-most-progressive-crypto-laws

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید