سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار شکایت از نرم افزار سیگنال/ MOB یک نگرانی بزرگ برای کاربرانش تراشید

شکایت از نرم افزار سیگنال/ MOB یک نگرانی بزرگ برای کاربرانش تراشید

پس از اعلام طرح بتا شرکت سیگنال برای موبایل کوین ارائه شده‌، این مجموعه با ۴ شکایت از بی‌ثباتی معاملات این برنامه توسط کاربران رو به رو شد .

به گزارش ارزنیوز؛ برنامه پیام رسان متمرکز بر حریم خصوصی، سیگنال، نظرات اولیه کاربران را از راه اندازی بتا مستقر در انگلستان، برای ادغام پرداخت‌های خود با رمز Mobilecoin’s MOB، ارسال کرده است.

پست وبلاگی منتشر شده توسط رئیس رشد و ارتباطات سیگنال، “جون هارادا” خبر از چهار شکایت اصلی کاربران در مورد ادغام جدید این رمز ارز داد.

این شکایات جدا از شکایت عمده از سوی کاربران در مورد کل مفهوم این طرح بود. در همین خصوص او به کاربران اطمینان داد که این یک آپشن اختیاری در سیستم است.

سیگنال در تاریخ 6 آوریل اعلام کرد که قصد دارد ویژگی‌های محافظت از حریم خصوصی خود را مانند موفقیت طرح ونمو (Venmo) متعلق به پی پال، یک سرویس پرداخت همتا به همتا سریع و نسبتاً ارزان که در ایالات متحده محبوب است، تکرار کند.

بیشترین شکایت کاربران در رابطه با MOB این بود که هزینه‌های این خدمات بسیار زیاد است و با هزینه‌های معاملات حال حاضر در موبایل کوین حدود 0.50 تا 0.60 دلار می‌باشد.

هاراندا اذعان کرد که این مبلغ بسیار زیاد بوده و در همین خصوص گفت: سیگنال در تلاش است هزینه‌های معامله را کاهش دهد.

شکایت دیگر، دشواری ورود و خروج بودجه را در بر می‌گرفت. در حال حاضر، کاربران مستقر در انگلستان مجبورند پول خود را به صرافی‌هایی که از موبایل کوین پشتیبانی می‌کنند انتقال دهند، که متعاقباً هزینه‌های اضافی برای بودجه‌، معاملات و غیره برداشت می‌کند که این مبالغ بیش از هزینه‌های سیگنال است.

سرانجام، این شرکت گزارش داد که نوسان قیمت MOB یک نگرانی بزرگ برای کاربران می‌باشد. این رمز در حال حاضر در بازار رمزنگاری موقعیت مبهمی دارد.

MOB در دسامبر سال 2020 با 250 میلیون سکه ضرب شده در آغاز کار به فعالیت خود ادامه داده و عمدتا در FTX با حجم روزانه حدود 20 میلیون دلار تجارت می‌کند. این توکن قیمت خود را دارد، اما در بازار کوین گکو (CoinGecko) هیچ محدودیتی در قیمت گذاری آن وجود ندارد.

هاراندا افزود: این پروژه به طور مداوم در حال بهبود است و ما امیدواریم که بیشتر از پیش بر روی قابلیت نزدیک شدن به یکپارچه سازی توسط برنامه‌ای مانند سیگنال متمرکز شویم تا در آینده این امکان بدون هیچ مشکل در دسترس باشد.

به نظر نمی‌رسد ادغام سیگنال با MOB به همان راحتی که انتظار می‌رود پیش رفته باشد، برخی از اعضای جامعه ارزهای دیجیتال این توکن را شت کوین می‌دانند و رابطه موبایل کوین را با مؤسس سیگنال موکسی مارلین اسپایک  زیر سوال می‌برند.

در 8 آوریل، مدیر عامل شرکت موبایل کوین‌، جوشوا گلدبارد، در رددیت به جامعه اطمینان داد که مارلین اسپایک فقط به عنوان مشاور فنی در این مجموعه فعالیت می‌کند و هرگز به عنوان مجری پروژه عمل نکرده‌ است.

اما در این بین بعضی‌ها توجه خود را به افزایش مشکوک قیمت سکه جلب کرده‌اند. کوین گکو نشان می‌دهد که قیمت از 7 دلار در 28 مارس به حدود 65 دلار در 6 آوریل رسیده است، درست قبل از این‌که سیگنال ادغام خود را با موبایل کوین اعلام کند. MOB در تاریخ 7 آوریل به بالاترین قیمت خود در 69 دلار رسید که در پی آن، روز بعد با سقوط 40 دلاری رو به رو شد. در نهایت از امروز، MOB با بهای 53 دلار در بازار موجود می‌باشد.

جزیئات طرح موبایل کوین مؤسسه سیگنال را می‌توانید در خبر (پروژه بعدی سیگنال سرعت بالای پرداخت خصوصی را هدف می‌گیرد) مطالعه نمایید.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید