چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه آموزش آلت کوین‌ها شکایت خریداران توکن اسکوئید گیم از عدم دسترسی برای فروش این توکن

شکایت خریداران توکن اسکوئید گیم از عدم دسترسی برای فروش این توکن

پس از محبوبیت سریال جدید بازی مرکب در شبکه نتفلیکس، توکنی با همین نام برای علاقه مندان این سریال عرضه شد که تنها در مدت چند ساعت پس از عرضه با رشد ۱۰۰ درصدی مواجه شد اما آنچه نگران کننده است شکایت کاربران در مورد عدم دسترسی برای فروش این توکن می باشد.

به گزارش ارزنیوز؛ یک توکن جدید با نام اسکوئید گیم (SQUID) که از فیلم جدید نتفلیکس یعنی بازی مرکب الهام گرفته است، در طی روزهای اخیر ۴۵ هزار درصد رشد داشته است؛  با این حال تعدادی از سرمایه‌گذاران گزارش داده‌اند که امکان فروش این توکن برایشان میسر نیست.

وبسایت کوین مارکت کپ نیز در هشداری عنوان کرده است: ما چندین گزارش مبنی‌بر ناتوانی در فروش این توکن در پنکیک سواپ دریافت کرده‌ایم. لطفا هنگام معامله احتیاط کنید.

کاربر توییتر Crypto Tyrion اظهار داشت بنیان‌گذاران توکن اسکوئید گیم که در وب سایت آن نیز نام او ذکر شده است، در شبکه لینکدین که بسیار مهم است حساب کاربری ندارد. آنها همچنین تاکید کردند که توکن اسکوئید گیم نظرات توییتر خود را مسدود می‌کند.

برخی از کاربران همچنین به مشکلات ظاهری در وایت پیپر توکن اسکوئید گیم اشاره کردند، از جمله دستور زبان ضعیف، اشتباهات املایی و ادعاهایی که تأیید آن‌ها غیرممکن است. به گفته منبع معروف Scamadviser امکان چک کردن کلاهبرداری، وب سایت توکن اسکوئید گیم مشکوک است و امتیاز اعتماد آن 45 از 100 است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید