جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه تحلیل آلت کوین صف طویل سرمایه‌گذاران / RLY روی خط صعود

صف طویل سرمایه‌گذاران / RLY روی خط صعود

Coinlist از فروش 22 میلیون دلاری توکن لیکوئیدی rally به ۴هزار سرمایه گذار خبر داد.

به گزارش ارزنیوز؛ پلتفرم و شبکه اجتماعی Rally اولین فروش توکن لیکوئیدی خود را در پلتفرم انتشار دارایی رمزنگاری، CoinList به اتمام رسانده است، و بر این اساس قرار است تا 40،000 سرمایه‌گذار از 1 آوریل تا 4 آوریل رمزهای RLY خریداری شده را با قیمت 0.60 دلار دریافت کنند.

این فروش با وجود معاملات RLY در مبادلات ماه اکتبر سال 2020، توکن‌ها را با قیمت تعیین شده بین سرمایه گذاران توزیع کرد.پس از این اتفاق RLY اعلام کرد که به دلیل حجم بالای خرید برای 12 ماه انتشار این توکن مسدود شده است.

با این حال، سرمایه گذاران این فرصت را داشتند که پنج هفته پیش RLY را با کمتر از نصف قیمت پیشنهادی CoinList در بازارهای آزاد خریداری کنند.

این فروش با نظارت دولت در اواسط مارس تأیید شد، و 40 میلیون از سود فروش قبلاً به خزانه داری رالی اختصاص داده شده است.

در این رأی گیری 100درصد از 7 هزار و 400 دارنده توکن شرکت کننده در نظر سنجی، به فروش رأی مثبت دادند. تقریباً 30 درصد از دارایی  RLY اکنون توسط تیم این شرکت و سرمایه گذاران آن نگهداری می‌شود.

با توجه به اخبار فروش به نظر می‌رسد حرکت RLY  همچنان صعودی باشد، زیرا RLY از ابتدای معاملات با مبلغ کمتر از 0.29 دلار در 12 مارس نزدیک به 250 درصد افزایش قیمت یافته است. RLY از اواسط ژانویه تا اواسط ماه مه به طور مداوم بین مبالغ 0.25 تا 0.35 دلار معامله شد. و در آخرین معاملات RLY با قیمت 1 دلار دست به دست شد.

Coinlist با انتشار یک پست وبلاگ در تاریخ 12 آوریل، فاش کرد که پیشنهادی با قیمت 22 میلیون دلار بدست آورده است. سرمایه گذاری‌ها برای هر نفر در مرز 1000 دلار محدود می‌شود و به همین علت تقریباً دو سوم از 115،000 ثبت نام کننده فرصت شرکت در این رقابت را از دست می‌دهند.

RLY یک شبکه اجتماعی مبتنی بر بلاکچین است که به سازندگان محتوا امکان راه اندازی توکن‌های اجتماعی خود را می‌دهد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید