سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار طوفان مک‌کالب/ ۲۰۲ میلیون XRP جابجا شد

طوفان مک‌کالب/ ۲۰۲ میلیون XRP جابجا شد

جد مک کالب (Jed McCaleb)، مدیر ارشد فناوری پیشین ریپل از روز ششم مارس (۱۶ اسفند) تاکنون ۲۲۲.۶ میلیون XRP را از کیف پول خود خارج کرده است.

به گزارش ارزنیوز؛ طبق اطلاعات ارائه شده توسط XRPscan، که معاملات XRP را ردیابی میکند، نشان می‌دهد که از 15 آوریل، جد مک کالب که در سال 2012 به تأسیس Ripple Labs کمک کرده بود، از کیف پول تاکواستند(Tacostand) خود 11 تراکنش انجام داده و بیش از 202 میلیون XRP را به فروش رسانده است. این مقدار معادل  ۲۳۱,۸۹۹,۹۴۰ دلار است.

یکی از مفاد توافق نامه تسویه حساب این است که مک‌کالب باید XRPهای خود را فقط در مقادیر کوچک بفروشد. فروش نه میلیارد کوینی که وی به عنوان غرامت از همان ابتدا دریافت کرده بود، در توافق نامه ممنوع است.

اکنون، جد کمتر از دو میلیارد کوین XRP دارد و موجودی فعلی کیف پول وی 322,309,116.962079 XRP است

لئونیداس هاجی لویزو، محقق و تحلیلگر بلاکچین انتظار دارد مک‌کالب روزانه تقریباً 22.6 میلیون XRP بفروشد، این بدان معناست که این بنیانگذار ریپل ممکن است دو میلیارد کوین باقیمانده‌ی خود را تا آگوست-سپتامبر (شهریور) سال جاری به پایان برساند.

پس از رسیدن به اوج ۱.۸۰ دلار در ۱۶ آوریل(۲۷ فروردین)، XRP، چهارمین ارز دیجیتال بزرگ به ۱.۰۴ دلار سقوط کرد و برای مدتی در همین محدوده معامله میشد.

امروز پس از آن که XRP به زیر یک دلار سقوط کرد توانست کمی صعود کند و به سطح ۱.۱۷ دلار برگردد.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید