پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار عبور از سقف ۲.۵ تریلیون دلاری بازار ارزهای دیجیتال

عبور از سقف ۲.۵ تریلیون دلاری بازار ارزهای دیجیتال

پس از افزایش لحظه‌ای قیمت دو رمز ارز بیت کوین و اتریوم، بازار ارزهای دیجیتال رکورد ۲.۵ تریلیون دلاری را شکست و بیت کوین مجددا به عنوان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جایگاه خود را به ثبت رساند.

به گزارش ارزنیوز؛ با افزایش مداوم قیمت بیت کوین و اتریوم، مجموع ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۲.۵ تریلیون دلار عبور کرد. با توجه به داده‌های منتشر شده توسط کوین‌تلگراف مارکتس پرو، با بالا رفتن یکی از مهم‌ترین شاخص‌های سلامت بازار، بیت کوین همچنان بزرگ‌ترین ارز دیجیتال با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلاری است.

اتریوم در رتبه دوم با ارزش ۴۴۸ میلیارد دلار و بایننس کوین نیز با ارزش ۸۱ میلیارد دلار در رتبه سوم قرار دارد.

این در حالی اتفاق می‌افتد که تصویب اولین صندوق معاملاتی (ETF) بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) باعث جذب سرمایه‌گذاران بیشتری به این بازار شده است.

از ماه می، یکی از شاخص‌های سلامت کلی کلاس دارایی‌های دیجیتال، سقف بازار ارزهای دیجیتال، زمانی که ارزش آن به بیش از 2.4 تریلیون دلار رسید و قبل از آن‌که رکود بزرگ به طور نسبی به 1.3 تریلیون دلار برسد، به بالاترین حد خود رسیده است.

این افزایش، زمانی اتفاق می افتد که اولین صندوق سرمایه گذاری معاملاتی آتی بیت کوین (ETF) در بورس نیویورک شروع به معامله کرده و سرمایه گذاران بیشتری را در معرض توجه به رمزارزها قرار داده است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید