چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار عکس العمل کوین اولری (Kevin O'Leary) به بیت کوین در برنامه ی...

عکس العمل کوین اولری (Kevin O’Leary) به بیت کوین در برنامه ی تلویزیونی شارک تنک (Shark Tank’)

کوین اولری‌، تاجر کانادایی و مجری تلویزیون؛ نظر خود را در مورد بیت کوین تغییر داده است. او قبلا از بیت کوین به عنوان «زباله» یاد می‌کرد‌، اما اکنون روی آن سرمایه گذاری کرده و ادعا می‌کند که دنیا، دنیای ارزهای دیجیتال است.

وی در مصاحبه اخیر خود با CNBC گفت‌، من واقعاً فکر می‌کنم ارزهای دیجیتال برای ماندن در اینجا هستند‌، «بیشتر افرادی که مایل به نگهداری آنها هستند‌، از جمله موسسات طی ۹۰ روز گذشته‌، حاضر به مقابله با نوسانات بوده‌ند».

وی افزود:

من مجذوب ارزهای دیجیتال شدم و دو ارز دیجیتال بیت کوین و اتریوم را معامله‌ می‌کنم، نوسانات مانند سم برای من عمل می‌کنند، اما به این نوسانات عادت کرده‌ام.

همچنین او ادامه داد:

من به فکر درآمدزایی از طریق استخراج ارزهای دیجیتال نیز هستم.

قبل از وارد شدن به دنیای ارزهای دیجیتال باید ابتدا پورتفولیو خود را مشخص کنید، به عنوان مثال من پورتفولیو خود را ۵ درصد انتخاب نموده‌ام.

مورگان گریک یکی از کارشناسان این حوزه اعلام نمود ۵ درصد عاقلانه است،‌ اما بعضی از بانک‌های سوئیسی پورتوفولیوی خود را روی ۱۸۰ درصد تنظیم نموده اند.

خلاصه:

کوین اولری اعلام کرد تجارت بیت کوین را آغاز کرده و به نوسانات این ارز دیجیتال عادت کرده است. برخلاف گذشته که این ارز دیجیتال را آشغال می نامید، هم اکنون به این موضوع که ارزهای دیجیتال می توانند دنیا را تغییر دهند باور دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید