سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار غول مالی ژاپن به سهامداران خود ریپل ارائه می‌دهد

غول مالی ژاپن به سهامداران خود ریپل ارائه می‌دهد

شرکت خدمات مالی SBI هولدینگ مستقر در ژاپن اعلام کرد به سهامداران خود این امکان را می‌دهد تا سود خود را با ریپل دریافت کنند.

به گزارش ارزنیوز؛ روز گذشته، شرکت خدمات مالی اس بی آی گروپ (SBI)، که در ژاپن مستقر است اعلام کرد به سهامداران خود این امکان را می‌دهد که ارز رمزنگاری شده ریپل (XRP) را برای دومین سال متوالی به عنوان سود دریافت کنند. این شرکت می‌خواهد از سرمایه گذاران برای حمایت مداوم ،قدردانی کند.

در اطلاعیه‌ای که روز جمعه منتشر شد، منابع اس بی آی (SBI) اعلام کرند، سهامدارانی که ۱۰۰ سهام یا بیشتر ،سهام اس بی آی (SBI) را در اختیار داشته باشند، می‌توانند ۲۵۰۰ ین که معادل (۲۳ دلار) است، ریپل (XRP) به عنوان تشکر این شرکت از حمایتشان دریافت کنند. مقدار دقیق توکن ها براساس قیمت آنها در تاریخ ۳۰ ژوئن تعیین می‌شود. سهامداران تا ۳‍۱ مه مهلت دارند که درخواست دریافت سود کنند.

اس بی آی گروپ به عنوان یک شریک دیرینه و یکی از قوی ترین حامیان شرکت مرتبط با ریپل (XRP) شناخته می‌شود.

پشتیبانی اس بی آی (SBI) از ریپل (XRP) نشانه‌ی این موضوع است که، توکن‌های دیجیتال همچنان طرفداران زیادی در ژاپن دارند. طرفداری توکن دیجیتال توسط ژاپنی‌‌ها با همتایان آمریکایی‌ خود در تضاد هستند زیرا بیشتر صرافی‌های در ایالات متحده تجارت ارزهای دیجیتال را متوقف کرده‌اند.

در ماه دسامبر، کمیسیون تبادل اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از ناشر ریپل (XRP)، Ripple Labs شکایت کرد و ادعا کرد ریپل (XRP) یک اوراق بهادار ثبت نشده است.

منبع: Coindesk 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید