چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار فرزند بیت کوین متولد شد

فرزند بیت کوین متولد شد

به دنبال افزایش قیمت انفجاری بیت کوین در سال‌های اخیر، مایک نووگراتز در توییتی از صرافی‌های فعال ارز دیجیتال خواست تا به جای بیت کوین از ساتوشی استفاده کرده و آن را مانند یک کوین مجزا عرضه نمایند.

به گزارش ارزنیوز؛ مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیر عامل گلکسی دیجیتال، در توییت اخیر خود، اعلام کرد:‌ پرونده‌ای را برای جایگزین کردن مبادلات بیت کوین با ساتوشی، ایجاد کرده‌ام. ساتوشی واحد کوچک‌تر بیت کوین بوده و هر بیت کوین معادل ۱۰۰ میلیون ساتوشی است.

او در این توییت توضیح می‌دهد: در وضعیت فعلی، بسیاری از افراد تغییرات قیمت اخیر را زیاده روی می‌دانند. به دنبال توییت منتشر شده، این میلیاردر از صرافی‌هایی چون کوین بیس، بایننس، اف.تی.ایکس و جمینی خواست: ساتوشی را به عنوان ارز پیشنهادی در نظر بگیرید تا بتواند بیت کوین را برای قشر متوسط ​​سرمایه‌گذاران نیز جذاب‌تر کند.

این واحد به نام خالق مشهور بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو نام‌گذاری شد و در ابتدا توسط ریباک (Ribuck) یکی از کاربران بیت کوین تاک (BitcoinTalk)، در نوامبر ۲۰۱۰، به معامله‌گران پیشنهاد شد و نهایتا در جامعه جایگاه با ارزشی را کسب کرد.

در پی این اخبار، از اولین روزهای هفته‌ی جاری، سایت کوین مارکت کپ، ساتوشی را به لیست کوین‌های خود اضافه کرد، که این امر سبب می‌شود تا توجه بیش‌تری به این کوین جلب شود. در زمان انتشار این خبر، هر ساتوشی با قیمت تقریبی 0.0005 دلار معامله می‌شود.

مایک بوچلا (Mike Bucella)، شریک عمومی بلاک تاور (BlockTower)، ادعا می‌کند که مبادلات ساتوشی به جای بیت کوین، یک تقسیم بندی روانشناختی است که افراد بیشتری را به مشارکت برای سرمایه گذاری در بیت کوین تشویق می‌کند.

اما به گفته مارک کوبان (Mark Cuban)، هیجانی که با مالکیت بر بخش کوچکی از بیت کوین در میان مردم به وجود می‌آید ممکن است علت افزایش عجیب ارز رمزنگاری شده دوج کوین را نیز توضیح دهد. وی در این خصوص گفت: برای شخصی با ۱۰۰ دلار سرمایه سخت است که از داشتن کسری از بیت کوین (ساتوشی) یا اتریوم به وجد بیاید اما اگر به جای ساتوشی دوج کوین بخرد این سرمایه گذاری ملموس‌تر خواهد شد.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید