سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار قدم بعدی اسنوپ داگ پس از انتشار NFT اخیرش، عرضه ارز دیجیتال...

قدم بعدی اسنوپ داگ پس از انتشار NFT اخیرش، عرضه ارز دیجیتال خود خواهد بود

اسنوپ داگ، خواننده آمریکایی و طرفدار دوج کوین گفت: امیدوارم در آینده ارز دیجیتال خود را منتشر کنم.

به گزارش ارزنیوز؛ Calvin Cordozar Broadus Jr با نام هنری اسنوپ داگ (Snoop Dogg) رپر و شخصیت رسانه‌ای آمریکایی است، روز جمعه در مصاحبه ونیتی فیر (Vanity Fair) گفت: توکن NFT (غیر مثلی) اخیر وی که از طریق Crypto.com منتشر شد احتمالاً تنها فعالیتش در زمینه ارزهای دیجیتال نخواهد بود. اسنوپ با استناد به شباهت نام دوج کوین و نام حرفه ای خود گفت که روزنامه نگار نیک بیلتون (Nick Bilton) در پیش بینی عرضه اسنوپ کوین (Snoopcoin) یا داگ کوین (Doggcoin) در آینده کاملا صحیح است.

از اسنوپ داگ پرسیدند آیا d-o-g-g شبیه d-o-g-e است؟ او گفت در حال حاضر توکن NFT او از طریق Crypto.com منتشر شده است که این نسخه به جای یک ارز رمزنگاری شده واقعی، یک نسخه توکنیزه شده از آثار هنری است که شامل “سکه‌های اسنوپ داگ” است. این NFTها تصویری از یک سگ در یک طرف سه سکه طلا و ضبط اسنوپ را نشان می‌دهد. وی می‌گوید همه چیز درباره کوین‌های اسنوپ داگ است، سگ.

جالب است بدانید در زمان انتشار این مطلب، کاربران تقریباً 3000 نسخه از این NFT خریداری کرده‌اند.

در کنار میلیاردر مشهور ایلان ماسک (Elon Musk) و کیس ژن سیمونز(Kiss ’Gene Simmons)، اسنوپ یکی از چهره‌های برجسته مبلغ دوج کوین از طریق الگوهای رفتاری و اظهارات حامی رمزنگاری در شبکه‌های اجتماعی بوده است. این موارد ذکر شده ممکن است در رسیدن قیمت توکن به بالاترین رقم 0.08 دلار در ماه فوریه نقش داشته باشد.

اسنوپ گفت: من به بیت کوین اعتقاد دارم. من به فناوری اعتقاد دارم و به ارتباط جهانی که ایجاد می‌کند اعتقاد دارم. من خیلی درگیر ارزش سکه نیستم، زیرا مدت هاست که می‌توانم ببینم شرایط صعودی است و ناگهان افت می‌کند و می‌دانم که این شرایط ماندگار نیست. با این حال، نظر اسنوپ در موردبیت کوین نیز به ظاهر صعودی است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید