سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار قطع ارتباط هوبی با مبادلات در کشور چین رسمی شد

قطع ارتباط هوبی با مبادلات در کشور چین رسمی شد

صرافی هوبی ارائه خدمات مربوط به معاملات آتی ارزهای دیجیتال و سایر محصولات مشتقه را از روز دوشنبه در چین لغو کرده است. این صرافی هفته قبل اعلام کرده بود دسترسی تمام کاربران چینی به این سرویس‌ها را مسدود خواهد کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی هوبی ارائه خدمات مربوط به معاملات آتی ارزهای دیجیتال و سایر محصولات مشتقه را از روز دوشنبه در چین لغو کرده است.

این صرافی هفته قبل اعلام کرده بود دسترسی تمام کاربران چینی به این سرویس‌ها را مسدود خواهد کرد. این اقدام در شرایطی صورت گرفت که دولت چین ممنوعیت‌های گسترده‌ای را بر حوزه ارزهای دیجیتال اعمال کرده است.

پس از تحولات اخیر، هوبی بیانیه اولیه‌ای صادر کرده بود که به کاربران خود اطمینان می‌داد که دارایی‌های آن‌ها در این پلتفرم امن می‌ماند. این بیانیه همچنین شامل روش‌های متعددی بود که از طریق آن کاربران می‌توانند پول خود را بازخرید کرده و به حساب خود بازگردانند.

ایلان ماسک، مدیرعامل و بنیانگذار تسلا، قبلاً اعلام کرده بود که ظهور ارزهای دیجیتال در چین ممکن است محرک بزرگی باشد که سلطه حزب کمونیست در این کشور را تهدید کند.

رابرت کیوساکی، سرمایه‌گذار، نویسنده کتاب پرفروش (پدر پولدار پدر بی‌پول) بر این باور است که چین در حال توسعه ارز دیجیتال مستقل خود است، یک CBDC مستقل در قالب یوان دیجیتال. او همچنین اظهار داشت که ممنوعیت اعمال شده بر کریپتو ممکن است راهی برای خلاص شدن از شر هر رقیب احتمالی باشد که ممکن است برتری آن را در کشور تهدید کند.

لینک منبعcryptoslate

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید