چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار قهرمان المپیک وارد دنیای NFT شد

قهرمان المپیک وارد دنیای NFT شد

الیود کیپچوگه (Eliud Kipchoge)، ورزشکار کنیایی و دارنده رکوردار جهانی دوماراتون و قهرمان المپیک، اخیراً اولین مجموعه NFTهای خود را در بازار Opensea برگزار کرد و با مجموع 17.9837 ethereum (معادل 40هزار دلار) به فروش رساند.

به گزارش ارزنیوز؛ الیود کیپچوگه (Eliud Kipchoge)، ورزشکار کنیایی و رکوردار جهانی دو ماراتون و قهرمان المپیک، اخیراً اولین مجموعه NFTهای خود را با مجموع 17.9837 ethereum (معادل 40هزار دلار) به فروش رساند. این حراج در بازار Opensea برگزار شد و شامل برخی از لحظات از این قهرمان است.

طبق یک گزارش، یکی از این لحظات، رکوردشکنی Kipchoge در وین سال 2019، که به‌تنهایی ۱۴٬۸۰۰ دلار به فروش رفت.

در همین حال، کیپچوگه در یک پست توییتر گفت: از اینکه برخی از لحظات مهم زندگی حرفه‌ای او اکنون به عنوان NFT در دسترس است، سپاسگزار است. و در ادامه نوشت: امیدوارم این اثر دیجیتال  همان انرژی مثبتی را که برای من ایجاد می‌کند به تک تک افراد درسراسر دنیا منتقل کند.

در این گزارش آمده است که “Momentible.io با همکاری Kipchoge اثر هنری NFT را ایجاد کرده است.” این گزارش اضافه می کند که “پیام ویدیویی مهر تأیید رسمی و احراز هویت است که در واقع از طرف خود کیپچوگه است.”

کیپچوگه اولین کسی بود که در مسابقه‌ی در سال 2019 در وین برگزار شد، مسافت 42 کیلومتر و 195 متر را در کمتر از 2 ساعت طی کرد. او با  فروش NFT، از این پس به یک چهره جدید و مشهور که به لیست رو به رشد شخصیت‌های برجسته دیگر در زمینه‌ی NFTو ارزهای دیجیتال تبدیل می‌شود.

لینک منبعbitcoin.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید