سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار قیمت بیت کوین به بیش از ۴۹ هزار دلار رسید ؛ پرواز...

قیمت بیت کوین به بیش از ۴۹ هزار دلار رسید ؛ پرواز بیت کوین

سه دلیل عمده وجود دارد که بیت کوین به بالاترین سطح جدید خود تبدیل می شود ، جریان نامحدود پایدار بیت کوین ، شکستن سطح مقاومت ۳۸ هزار $ و مرحله ادغام طولانی مدت.

طی چند روز گذشته ، با وجود ادغام بیت کوین در زیر ۳۸ هزار دلار ، تحلیلگران زنجیره ای افزایش مداوم جریان پایدار بیت کوین را مشخص کردند.

بر اساس داده های CryptoQuant ، نسبت تأمین پایدار کوین (SSR) به طور قابل توجهی افزایش یافت که از اواسط ۳۰ هزارتا $ افزایش یافت.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، شاخص SSR نسبت کلاه بازار بیت کوین را نسبت به کل کل بازار پایدار کوین نشان می دهد.

وقتی قیمت بیت کوین همزمان با نسبت SSR افزایش می یابد ، این بدان معناست که احتمالاً با ورود مجدد سرمایه حاشیه ای به بازار هدایت می شود.

این روند بسیار خوشبینانه است زیرا نشان می دهد که حرکت فقط توسط بازار آتی با اهرم بیش از حد استفاده نشده است. در واقع ، این تقاضای واقعی از بازار بورس بود که روند صعودی را رهبری کرد.

در بالای نرخ پایدار بلاک کوین ، تحلیلگران همچنین کاهش فشار فروش ناشی از معدنچیان را مشخص کردند.

بیت کوین برای مدت طولانی در منطقه مقاومت ۳۸ هزار دلاری در حال تحکیم بود. این خطری برای چرخه گاو نر کوتاه مدت بیت کوین است.

وقتی قیمت بیت کوین برای مدت طولانی در زیر یک منطقه مقاومت اصلی قرار می گیرد ، احتمال افت BTC به یک منطقه پشتیبانی پایین تر برای کاهش نقدینگی را افزایش می دهد.

یک دوره ادغام نسبتاً طولانی معمولاً منجر به دو سناریو می شود: شکست جدی یا شکست عمده.

اگر بیت کوین بدون اصول اساسی برای حمایت از تجمع تجمع کند ، احتمال بیشتری وجود دارد که ادغام منجر به اصلاح عمیق شود.

این حال ، در مورد بیت کوین در سه روز گذشته ، مرحله ادغام آن زیر ۳۸ هزار دلار با افزایش ورودی های پایدار بیت کوین ، حق بیمه کوین بیس بالا و حجم معاملات به طور کلی بالا در بازارهای معاملات و معاملات آتی پشتیبانی شد.

بنابراین ، حتی اگر بازارهای آتی بسیار پر نفوذ و شلوغ باقی بماند ، بیت کوین توانسته است با وجود خطر فشار طولانی مدت‌، منطقه مقاومت را تحت فشار قرار دهد.

در آینده نزدیک ، دلایل مختلفی باعث پایداری این تجمع می شود. اولاً ، روند ورودی پایدار بیت کوین کاهش نمی یابد.

دوم ، رالی امروز ساختار بازار نزولی را به روند کوتاه مدت صعودی در بازه های زمانی پایین معکوس کرد.

تا زمانی که بیت کوین بالاتر از سطح ۳۸ هزار دلار باقی بماند‌، ساختار بازار صعودی کوتاه مدت آن دست نخورده باقی خواهد ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید