جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار قیمت بیت کوین به زیر 18هزار دلار می رسد

قیمت بیت کوین به زیر 18هزار دلار می رسد

در 22 نوامبر ، قیمت بیت کوین زیر نرخ پشتیبانی 18000 دلاری سقوط کرد. این امر پس از آن رخ می دهد که BTC در ماه نوامبر به طور مداوم شاهد فرابورس و حجم بالای نهادی بود.

براساس داده های Skew ، حجم Grayscale Bitcoin Trust در بازارهای فرابورس در سه ماهه چهارم به طور قابل توجهی افزایش یافته است. OTC Markets یک بورس اوراق بهادار ایالات متحده است که سرمایه گذاران نهادی و مورد تایید را برای خرید اوراق بهادار مختلف امکان پذیر می کند. Grayscale Bitcoin Trust در بازارهای فرابورس معامله می شود ، مشابه صندوق قابل معامله در بورس.

بین روند صعودی ادامه دار و رالی 2017 ، تضاد محسوسی وجود دارد. در طول روند صعودی ، بیت کوین این بار خونسردی و ثبات بیشتری نشان داده است و به طور متوالی سطح عمده مقاومت را بازیابی می کند.

طبق cointelegraph.com ، بیت کوین شاهد افزایش چشمگیر حجم نقطه ، معاملات آتی تبادل سود باز و تقاضای سازمانی بود. معیارهای مختلف ، مانند Google Trends ، نشان داده اند که علاقه اصلی بیت کوین نسبتاً کم است. ترکیبی از دو عامل ذکر شده نشان می دهد که نهادها احتمالاً نیروی محرکه اصلی تجمع اخیر بوده اند. مشارکت شدید موسسات در تجمع گسترده بیت کوین مثبت است ، زیرا انتظار می رود موسسات با یک برنامه بلند مدت BTC را جمع کنند.

این الگو توضیح می دهد که چرا اکثر افتهای قابل توجه بیت کوین در ماه نوامبر به صورت تهاجمی خریداری شده است. همانطور که Cointelegraph ارسال کرد ، Dan Tapiero ، یکی از بنیانگذاران 10T Holdings ، گفت: “پسرهای بزرگ اکنون افت می کنند.” تاپيرو همچنين تاكيد كرد كه برخلاف شيداي 2017 ، مباني واقعي در حال راه اندازي رايج هستند. وی گفت: “موج سوم تا کوتوله حرکت 2017 و باید برای چندین سال ادامه یابد.” مایکل نووگراتز ، سرمایه گذار میلیاردر بیت کوین نیز  که بیت کوین در این راه به یک دارایی نهادی تبدیل شده است.

در ماه های اخیر ، موسسات بیشتری ، صندوق های تامینی و بانک های سرمایه گذاری مقایسه BTC با طلا را آغاز کرده اند. Novogratz در CNBC گفت: “بیت کوین اکنون یک دارایی نهادی است. خوبی این است که اکثر موسسات هنوز در آن حضور ندارند. به همین دلیل 2021 از 2020 بهتر یا بهتر خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید