سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار قیمت بیت کوین ۱۰ برابر می‌شود.

قیمت بیت کوین ۱۰ برابر می‌شود.

به گفته کتی وود، بنیان گذار آرک اینوست، پیش بینی شده است که تا پنج سال آینده، ارزش بهای تمام شده ارز دیجیتال بیت کوین ۱۰ برابر افزایش یافته و رکورد قیمتی ۵۰۰ هزار دلار و بیش‌تر را پشت سر خواهد گذاشت.

به گزارش ارزنیوز؛ کتی وود، بنیان‌گذار شرکت سرمایه‌گذاری آرک اینوست (Ark Invest)، معتقد است قیمت بیت کوین تا پنج سال آینده رشد ۱۰ برابری را تجربه خواهد کرد.

وود گفت: اگر شرکت‌ها با خرید بیت کوین به سرمایه‌گذاری خود تنوع بدهند و سرمایه‌گذاران نهادی پنج درصد بودجه خود را به بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اختصاص دهند، ارزش بیت کوین ۱۰ برابر خواهد شد و از بهای فعلی ۴۵ هزار دلار به ۵۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

وی همچنین در مورد تنظیم بازار ارزهای رمزنگاری شده اظهار نظر کرد. وی بر اساس ملاقات خود با تنظیم کننده‌های ایالتی، محلی و فدرال توضیح داد: فرض کار ما از ابتدا این بود که هیچ تنظیم کننده‌ای در بازار نمی خواهد، به دلیل جلوگیری از پیشرفت بزرگ فناوری در ایالات متحده، سرزنش شود.

او در ادامه افزود: واقعاً خوشحال هستم که رئیس SEC، گری جنسلر، نیز رمز ارزها را به خوبی درک می‌کند و به طور خاص مزایای بیت کوین برای پیشبرد آینده‌ی دنیا را متوجه شده است. اما فراموش نکنیم که او نیز یک تنظیم کننده است و همیشه با ریزبینی بر بازار نگاه خواهد کرد.

لینک منبعnews.bitcoin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید