چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه افراد مشهور مایکل سایلور :بیت کوین میلیون‌ها بار بهتر از طلا است!

مایکل سایلور :بیت کوین میلیون‌ها بار بهتر از طلا است!

مایکل  سایلور(Michael Saylor)رئیس شرکت  MicroStrategy است و یکی از طرفداران بیت کوین در سال 2020 میباشد. از انجایی که  مایکل یک  نظامی بود، در مدرسه ای  عالی تحصیل کرده و چندین مدرک از موسسه‌ی ماساچوست(Massachusetts )دریافت کرده است. مایکل سیلور همچنین  به عنوان خلبان ، مدتی در نیروی هوایی ایالات متحده گذرانده است. سیلور شرکت MicroStrategy در سال 1989 تاسیس کرده است .

مایکل سایلور در سال 2020:

برای ماه آگوست ، MicroStrategy خرید 250 میلیون دلار بیت کوین  برای ذخایر خزانه‌ی خود را تبلیغ کرد. این شرکت  اندکی بعد 175 میلیون دلار اضافی به بیت کوین  اختصاص داد . سیلور در اظهارات بعدی فاش کرد که شخصاً برای خودش نیز میلیون ها دلار بیت کوین خریده است.

تخصیص بیت کوین های MicroStrategy در ابتدای روند  اصلی جریان مالی  در مورد  سکه دیجیتال انجام شد . تعداد دیگر  بعد از سایلور از جمله Square و MassMutual سرمایه گذاری های بیت کوین خودشان را تبلیغ کردند.

MicroStrategy در ماه دسامبر ، بیت کوین بیشتری خریداری کرد (به ارزش 650 میلیون دلار).

سایلور در طول سال 2020  اظهار نظر های زیاد و سرسختانه ای راجب بیت کوین کرد . فضای تویتر را روشن و با موضوعات عجیب و غریب پر کرد و باعث شد تا برخی از مفسران تعجب کنند که آیا می توانند برخی از آنچه را که وی گمان می برد از آن لذت می برد بدست آورند.

تا زمانی که روند قیمتی صعودی بیت کوین تغییر نکند ، یا مسئله غیرقابل پیش بینی دیگری بوجود نیاید ، Cointelegraph انتظار دارد که طرفداری Saylor از بیت کوین ادامه یابد. به هر حال ، در ماه های اخیر ، او به یکی از سرسخت ترین بازیکنان اصلی جریان دارایی دیجیتال تبدیل شده است. موضع وی در مورد بیت کوین به عنوان یک پرچین در برابر تورم همچنین باید تقویت شود زیرا ایالات متحده به مبارزه با مشکلات اقتصادی ناشی از همه گیری با هزینه های دولت ادامه می دهد .

MicroStrategy حتی ممکن است باز هم بیت کوین به دارایی های خود اضافه کند. از زمان خرید نهایی این شرکت در سال 2020،  70,470 BTC را در اختیار دارد. و در اینده منتظر سود چشمگیری باید بود ، تا زمانی که بیت  کوین  به  حرکت خودش ادامه دهد. سایلور به احتمال زیاد به کمپانی‌ها  و افراد معروف و مطرح دنیا  نظیر Elon Musk پیشنهاد  خرید بیت کوین  را خواهد داد.

MicroStrategy در ماه فوریه کلاس  در همین زمینه و موضوع برای شرکت های بزرگ  برگزار کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید