چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار "مجله تا‌یم" پرداخت‌های بیت کوینی را رسماً پذیرفت

“مجله تا‌یم” پرداخت‌های بیت کوینی را رسماً پذیرفت

طبق اعلامیه‌ای که مایکل ساننشن، مدیر عامل شرکت گری‌اسکیل، منتشر کرده است، مجله‌ی تایم(TIME) با این شرکت مدیریت سرمایه شریک شده است تا یک سری فیلم با محوریت ارزهای دیجیتال منتشر کند.

به گزارش ارزنیوز؛ طبق اعلامیه‌ای مدیر عامل شرکت گری‌اسکیل (Grayscale Investment)، مجله‌ی تایم (Time Magazine)، مایکل ساننشن (Michael Sonnenshein)، یکی از شناخته ‌شده‌ترین نشریات جهان با این شرکت مدیریت سرمایه شریک شده است تا یک سری فیلم با محوریت ارزهای دیجیتال منتشر کند.

این شرکت از هم‌اکنون پرداخت‌های بیت کوین را می‌پذیرد (به عنوان بخشی از معامله، این نشریه موافقت کرده است که  به آن بیت کوین پرداخت شود و بزرگترین ارز دیجیتال جهان را در ترازنامه‌ی خود نگه دارد.). علاوه بر این، مجله تا‌یم بلافاصله به تبدیل ارز دیجیتال به ارز فیات نمی‌پردازد.

سوننسهاین امروز در توییتر نوشت: در خصوص همکاری گری‌اسکیل با مجله تایم در زمینه مجموعه ویدئوهایی مربوط به عرصه ارزهای دیجیتال که در تابستان سال جاری منتشر می‌شوند بسیار هیجان زده‌ایم. نکته مهم این است که مجله تا‌یم پرداخت‌های بیت کوین را می‌پذیرد و بیت کوین‌های خود حفظ می‌کند.

رییس مجله تا‌یم، کیث گراسمن (Keith Grossman) نیز این توییت را بازنشر کرده است و این همکاری را ارزشمند دانسته است.

شرکت Grayscale Investment بیش از ۳ درصد بیت کوین‌های در گردش را از طریق صندوق امانی بیت کوین گری‌اسکیل در تحت مدیریت خود دارد.

شرکت نرم‌افزار ابری مایکرو استراتژی (MicroStrategy) و شرکت پردازش پرداخت‌ اسکوئر (Square) در این مسیر پیشگام هستند و تایم اولین شرکت خارج از عرصه ارزهای دیجیتال نیست که در صدد حفظ بیت کوین برآمده است. شرکت خودروسازی تسلا نیز پس از خرید ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین در اوایل سال جاری به کمیسیون SEC اعلام کرد که تمام بیت کوین‌های دریافتی از طریق فروش خودروهای خود را حفظ می‌کند.

ماه گذشته، تایم یک پست استخدام برای مدیر ارشد مالی جدید (CFO) منتشر کرد که یکی از شرایطش آشنایی با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بود.

همچنین در مارس، این نشریه فروش معروف‌ترین جلدهای خود را به عنوان توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) آغاز کرد. یکی از آن‌ها به نام “کامپیوتر در جامعه” توسط مدیر عامل شرکت ترون، جاستین سان به قیمت 117 اتریوم خریداری شده است.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید