چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار محبوبیت متیک به دنبال لیست شدن در صرافی کره‌ای

محبوبیت متیک به دنبال لیست شدن در صرافی کره‌ای

به دنبال قرار گیری متیک، توکن منتسب به شبکه پالیگان، در لیست صرافی کره‌ای آپ‌بیت، این توکن رشد ۲۵ درصدی را به نام خود ثبت نمود.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی کره‌ای آپ‌بیت، توکن متیک (MATIC) را به لیست توکن‌های قابل معامله خود اضافه کرد.

متیک، توکن بومی شبکه پالیگان که به عنوان یکی از راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری اتریوم شناخته می‌شود، صبح جمعه پس از اعلام این صرافی مبنی بر لیست‌کردن این توکن، رشد قابل توجه ۲۵ درصدی را ثبت کرد و به سطح ۱.۶۰ دلار رسید.

معامله‌گران این صرافی می‌توانند از این پس با حداقل سپرده ۱۰ متیک این توکن‌ را خرید و فروش کنند.

همچنین، همراه با متیک، آپ بیت معاملات دو ارز دیجیتال دیگر، سولانا و NuCypher را آغاز کرده است. در حالی که توکن SOL سولانا نسبت به فهرست بندی 5.8 درصد خود جایگاه متوسطی را کسب کرده است، اما از سوی دیگر، NuCypher با 678 درصد افزایش چشم گیری داشته است و از 0.29 دلار تا 2.61 دلار صعود کرده و هم اکنون در وضعیت ثابت قرار دارد.

پالیگان و NuCypher اولین پروژه هایی نیستند که پس از لیست شدن در صرافی‌ها افزایش چشمگیری را تجربه کرده‌اند. در طول تابستان گذشته، چندین دارایی دیجیتال دیگر پس از ثبت شدن در صرافی ایالات متحده کوین بیس، سود دو و حتی سه رقمی را تجربه کردند.

یکی از بزرگ‌ترین سودآوران این دوره، مجموعه جمع آوری سود هاروست فایننس (Harvest Finance) بود که پس از فهرست گذاری در کوین بیس 127 درصد افزایش یافت.

لینک منبعcryptobriefing

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید