جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار مدیرعامل جی پی مورگان: یقین دارم بیت کوین ۱۰ برابر خواهد شد

مدیرعامل جی پی مورگان: یقین دارم بیت کوین ۱۰ برابر خواهد شد

مدیرعامل جی پی مورگان در مصاحبه اخیر خود ضمن اعلام این موضوع که به هیچ عنوان بر روی بیت کوین سرمایه گذاری نخواهد کرد اظهار داشت: با این وجود یقین دارم قیمت بیت کوین می‌تواند تا پنج سال آینده ۱۰ برابر شود.

به گزارش ارزنیوز؛ جیمی دیمن (Jamie Dimon)، مدیرعامل شرکت بانکی جی‌‌پی مورگان، در یک مصاحبه با روزنامه تایمز آو ایندیا (Times of India) در میان اظهارات منفی خود درباره بیت کوین، اقرار کرد که قیمت این ارز دیجیتال می‌تواند در طی ۵ سال، ۱۰ برابر شود.

دیمن در پاسخ به سوال پرسیده شده از سوی روزنامه تایمز آف ایندیا مبنی بر این که از نظر وی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال باید قانون گذاری شوند یا ممنوع گفت: به بیت کوین اهمیتی نمی‌دهم. به نظرم مردم وقت و زحمت زیادی برایش صرف می‌کنند؛ اما قانون‌گذاری خواهد شد و شاید تا حدی محدود شود.

وی در ادامه افزود: من خریدار بیت کوین نیستم. اما این‌ بدین معنی نیست که قیمت آن نمی‌تواند در طی ۵ سال ۱۰ برابر شود.

با این وجود، جی پی مورگان، طی یک سال گذشته، علاقه فزاینده‌ای به توسعه و اجرای طرح‌های رمزنگاری و بلاک چین نشان داده است. در ماه ژانویه، این مجموعه 10 درصد از سهام فوق صعودی شرکت هوش تجاری میکرواستراتژی (MicroStrategy)، که مدیرعامل آن، مایکل سیلور، یکی از مشهورترین سرمایه گذاران و دارندگان بیت کوین است را خریداری کرد.

همچنین در ماه ژانویه، این شرکت چندین آگهی شغلی برای توسعه دهندگان بلاک چین، مهندسان و بازاریابان در سراسر جهان  ایجاد کرد تا در بخش Onyx، رمزارز این مجموعه فعالیت کنند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید