سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار مدیریت سابق کوین بیس: ممنوعیت ارز دیجیتال در هند همانند ممنوعیت اینترنت...

مدیریت سابق کوین بیس: ممنوعیت ارز دیجیتال در هند همانند ممنوعیت اینترنت است

سرینیواسان در مصاحبه ای با CapTable اظهار داشت كه ممنوعیت كلی بیت کوین بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه به سادگی درآمد تجاری را به بازارهای آسیایی نزدیك هدایت می كند و این برای هند یك اشتباه “تریلیون دلاری” است:

“این واقعاً مهم است که این ممنوعیت (برنامه هند برای ممنوعیت مالکیت ، تجارت ، استخراج یا سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه) به تصویب نرسد. این اشتباه بدون اغراق برای هند یک تریلیون دلار خواهد بود .

طبق گفته کوین تگراف، اسکناس ارز رمزنگاری شده و مقررات رسمی ارز دیجیتال در اواخر ژانویه ارائه شد و همچنین اساس یک ارز دیجیتال رسمی صادر شده و تحت نظارت بانک ذخیره هند است.

سرینیواسان ، كه یك سرمایه گذار و كارآفرین فرشته است ، اظهار داشت كه در صورت ممنوعیت ، هند می تواند ۲۰ درصد فقیرتر از آنچه در غیر این صورت در پنج سال آینده باشد ، باشد. شریک عمومی سابق آندرسن هوروویتز اظهار داشت که ممنوعیت ارز رمزنگاری شده به طور موثر “اینترنت مالی” را از ریشه در هند متوقف می کند:

“هند می تواند ۲۰٪ فقیرتر از آنچه در دوره پنج ساله بدست آورده است ، باشد. تقریباً مانند ممنوعیت اینترنت برای ۵ سال است. ضررها مقدار زیادی اضافه می کنند. این از بسیاری جهات معکوس سازی آزادسازی اقتصادی خواهد بود. اساساً ورود اینترنت مالی به کشور ممنوع است. و حتی نمی تواند به هدف مورد نظر برسد.

اگرچه این ممنوعیت همه دارندگان ارزهای رمزپایه را هدف قرار داده است ، اما تأثیر آن بر افراد می تواند کمتر از تأثیر آن بر مشاغل باشد. با استفاده از کیف پول های سردخانه و با حفظ کنترل کلیدهای شخصی خود ، شهروندان هندی در سطح زمین هنوز هم می توانند به طور بالقوه قانون ضد رمزنگاری را محدود کنند اما به طور طبیعی هنگام بازپرداخت با مشکل روبرو می شوند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید