چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار مدیر ارشد برند Newegg: محصولات مان را با دوج کوین خرید کنید

مدیر ارشد برند Newegg: محصولات مان را با دوج کوین خرید کنید

یکی از خرده فروشان پیشرو در زمینه‌ی فناوری با نام Newegg، اعلام کرد که این شرکت اکنون به طور رسمی دوج کوین را به عنوان یک روش پرداخت می‌پذیرد.

به گزارش ارزنیوز؛ در جشن DogeDay#، یکی از خرده فروشان پیشرو در زمینه‌ی فناوری در آمریکای شمالی با نام Newegg، اعلام کرد که این شرکت اکنون به طور رسمی دوج کوین را به عنوان یک روش پرداخت می‌پذیرد.

اندرو چوی (Andrew Choi)، مدیر ارشد برند Newegg گفت: هیجان و جنبش ایجاد شده پیرامون دوج کوین غیرقابل انکار است بطوریکه افزایش اخیر ارزش Dogecoin نیز بر لزوم سهولت استفاده از این ارز هنگام خرید برای مشتریان تأکید دارد.

اندرو اضافه کرد: ما متعهد شده‌ایم که خرید را برای مشتریانمان آسان کنیم و به آن‌ها اجازه می‌دهیم معاملات خود را با روش پرداخت مناسب انجام دهند. بدین منظور، ما خوشحال هستیم که به طرفداران Dogecoin راهی آسان برای خرید آنلاین فناوری ارائه می‌دهیم.

Newegg در گذشته نیز طرفدار رمزارزها بوده است. در سال 2014، این شرکت پذیرش بیت کوین برای خرید را آغاز کرد. قبل از اعلام رسمی، توییتر این شرکت یک تیزر تبلیغاتی در بستر رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد.

قبل از Newegg، مارک کوبان، کارآفرین، سرمایه‌دار آمریکایی، صاحب تیم دالاس ماوریکس و صاحب چندین شرکت اعلام کرده بود که تیم NBA با مشارکت BitPay به مردم اجازه می دهد تا برای خرید بلیط و کالا از دوج کوین (DOGE) استفاده کنند.

کوبان در گفتگو با DealBook افشا کرد که تصمیم گرفته است پرداخت با رمزارز DOGE را قبول کند. و قبلاً گفته بود كه بعضی اوقات در کسب و کار خود باید كارهایی سرگرم كننده انجام دهید.

لینک منبعambcrypto

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید