جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار مدیر تحقیقات بوستون فدرال می گوید که حریم خصوصی باید در هسته...

مدیر تحقیقات بوستون فدرال می گوید که حریم خصوصی باید در هسته CBDC باشد

در طی پانل اتاق تجارت دیجیتال اظهار داشت:

“حریم خصوصی سوالی است که ما یاد گرفته ایم از نظر فنی بسیار مهم است.” او اضافه کرد:

“یکی از آموخته های ما این است که سوالات مربوط به حریم خصوصی و هویت باید در اولین مرحله از معماری مورد توجه قرار گیرد. تبدیل حریم خصوصی یا هویت به عنوان یک فرایند موقت ، از دو نظر حریم خصوصی یا هویت و از همه مهمتر از نظر امنیتی ، بهینه نیست.

دنیای دیجیتالی عمدتا به معنای حفظ حریم خصوصی کمتر است و پول نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حالی که کشورها به دنبال ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) هستند ، پرداخت ها نسبت به معاملات نقدی روز گذشته کمتر خصوصی هستند. CBDC ها ممکن است به کاربران حریم خصوصی بدهند یا ندهند.

بنچ درباره حریم خصوصی گفت: “این چیزی است که سیاست گذاران باید در مورد آن فکر کنند.” “وقتی بعداً آن را اضافه کنید ، همچنین کار نمی کند.”

کریگ سلارس ، بنیانگذار Tether (USDT) گفت:

“ما باید سوال خود را به این سو تغییر دهیم: اگر ما فناوری حفظ دقیق این ویژگی های دلار کاغذی را داریم ، چرا باید دلارهای دیجیتال با آزادی های کمتر بپذیریم؟ من استدلال می کنم که ما نباید و نباید باشیم. “

سلارس گفت ایالات متحده از نظر ساختن CBDC خصوصی و پول نقد “یک میدان باز” در پیش دارد.

از سوی دیگر ، سرویس درآمد داخلی ایالات متحده اخیراً دو شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری را استخدام کرده است تا فناوری حفظ حریم خصوصی موجود در دارایی (Monero) (XMR) ناشناس را شکست دهد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید