جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار مدیر عامل بیت مکس خود را گناه کار نمی‌داند

مدیر عامل بیت مکس خود را گناه کار نمی‌داند

بن دلو (Ben Delo)، مالک بیت مکس (BitMax) که پیش تر به علت نقض قوانین ضد پولشویی آمریکا شناخته شده بود، پس از تسلیم شدن به مقامات ایالت متحده در نیویورک، خود را بی گناه دانست.

به گزارش ارزنیوز، بن دلو، یکی از بنیان گذاران و مالکان مشترک بورس مشتقات رمزنگاری شده، BitMEX، تسلیم مقامات ایالات متحده در نیویورک شده است.

به نقل از بلومبرگ: Delo از راه دور در برابر قاضی ایالات متحده Sarah L. Cave، طی دادرسی در تاریخ 15 مارس، مورد استیضاح قرار گرفت.

در شرایط وثیقه مقرر شده است که وی مجاز بوده تا به خانه خود در انگلیس برگردد و منتظر محاکمه شود.

تسلیم شدن Delo بخشی از توافقی بود که در ماه فوریه با مقامات ایالات متحده مورد مذاکره قرار گرفت. بر طبق این شرایط با FBI و مرزبانی ایالات متحده هماهنگ شده بود تا، علی رغم این که متهم منع سفر مقامات انگلیس را دارد، اجازه ورود Delo به ایالات متحده داده شود.

راشل میلر، سخنگوی Delo، اظهار داشت که تهامات علیه بن، بی اساس بوده و بیانگر تجدید نظر بی دلیل توسط مقامات ایالات متحده است. بن قصد دارد در برابر اتهامات از خود دفاع کند و اتهامات وارده را از نام خود پاک کند.

Delo و همكاران BitMEX، آرتور هیز، ساموئل رید و گرگ دویر متهم به فعالیت در بستر تجارت ثبت نشده و نقض قوانین ضد پولشویی آمریكا با ارائه خدمات غیرمجاز به شهروندان آمریكایی شده اند.

Delo پس از دستگیری ساموئل رید (CTO) سابق در اکتبر سال 2020 ، دومین متحم پرونده ی BitMEX است که با مقامات روبرو می شود. دلو در همان ماه پس از ارسال 5 میلیون دلار وثیقه و توافق برای پیروی از مراحل دادرسی، از بازداشت آزاد شد.

آرتور هیز مدیر عامل سابق صرافی در حال حاضر در سنگاپور اقامت دارد، اما در حال همکاری با مقامات برای تسلیم شدن در تاریخ 6 آوریل در هاوایی است.

طبق رونوشت های دادرسی تلفنی دادگاه مورخ 16 فوریه، جسیکا گرینوود، وکیل مدافع ایالات متحده متذکر شد که، مالک مشترک، گرگ دویر، که در برمودا حضور دارد، از تسلیم شدن خودداری کرده است. با این حال ، مراحل استرداد برای بازگرداندن دویر برای مواجهه با اتهامات در ایالات متحده آغاز شده است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید