سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار مدیر عامل شرکت SoftBank Billionaire می گوید رمزنگاری مفید خواهد بود اما...

مدیر عامل شرکت SoftBank Billionaire می گوید رمزنگاری مفید خواهد بود اما درک Bitcoin دشوار است

همانطور که توسط cointelegraph گزارش شده است ، Masayoshi Son ، یک میلیاردر کارآفرین فناوری و مدیر عامل شرکت غول پیکر چند ملیتی ژاپنی SoftBank Group ، اظهار داشت که او “درمقابل درک بیت کوین” در میان ارزهای رمزنگاری شده که به بالاترین سطح سه ساله خود رسیده است ، نمی فهمد.

Business Insider در 19 نوامبر 2020 گزارش داد ، در جریان کنفرانس DealBook در نیویورک تایمز ، سون اشاره کرد که متوجه شد سرمایه گذاری بیت کوین تمرکز خود را بر روی تجارت خود منحرف می کند.

Son اشاره کرد که هر روز حدود پنج دقیقه به تماشای نوسانات قیمت بیت کوین می گذرد. سون خاطرنشان کرد که توسط یکی از دوستانش به وی گفته شده است که 1٪ از دارایی های شخصی خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کند ، یعنی وی حدود 200 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است.

میلیاردر اعتراف کرد که حواس پرتی مکرر او را وادار به فروش کل سهام بیت کوین خود کرده و باعث خسارت حدود 50 میلیون دلاری شده است. سون گفت: “من احساس خیلی بهتری دارم.”

سون معتقد است که نوعی ارز دیجیتال نقش مهمی در دنیای دیجیتالی شدن خواهد داشت. او بیان کرد:

“من فکر می کنم ارز دیجیتال قطعاً با امنیت و غیره مفید خواهد بود. اما ، من نمی دانم چه ارز دیجیتال ،  با چه ساختاری. من ترجیح می دهم سالهای خود را بر روی چیزی تمرکز کنم که نسبت به آن احساس اشتیاق دارم ، یعنی همان تمرکز هوش مصنوعی (هوش مصنوعی). “

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید