چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار مستجرین املاک شرکت Caruso Properties برای پرداخت اجاره، از بیت کوین استفاده...

مستجرین املاک شرکت Caruso Properties برای پرداخت اجاره، از بیت کوین استفاده می‌کنند

بزرگترین شرکت املاک (Caruso Properties) و مستغلات در ایالات متحده از این پس بیت کوین را به عنوان دارایی خود می‌شناسد. اکنون مستاجران املاک این شرکت می‌توانند بهای اجاره خود را با بیت کوین پرداخت کنند.

به گزارش ارزنیوز؛ طبق گزارش لس آنجلس تایمز، کاروزو (Caruso)، بزرگترین شرکت املاک در ایالات متحده  تقریباً 1٪ از خزانه خود را به بیت کوین اختصاص داده است.

علاقه مندی این شرکت به رمزنگاری فقط به بیت کوین ختم نمی شود و در اعلامیه مطبوعاتی مشترک با کوین دسک (CoinDesk)، علاقمندی این شرکت به جنبه های دیگر اقتصاد رمزنگاری از جمله توکن‌های غیرمثلی (NFT) که هم اکنون بازار پرمخاطبی را نشان داده است، نیز اشاره شده است.

در این خبر آمده است: این مشارکت آغاز یک رابطه جامع و طولانی مدت است که قصد دارد رمزارزها، توکن‌های غیرمثلی (NFT) و برنامه‌های بلاک چین را در تمامی املاک شرکت میلیادر عملی کند.

بیت کوین، همچنان به ترازنامه حسابداری شرکت‌های مطرح دیگری در ایالات متحده راه میابد. روندی که شرکت میکرو استراتژی (MicroStrategy) سال گذشته هنگامی که بیشتر دارایی‌های نقدی خود را به بیت کوین تبدیل کرد شروع به کار کرد. متعاقبا، شرکت خدمات مالی اسکوئر، تسلا و سایر شرکت‌های تجاری بیت کوین را به تزارنامه‌های خود اضافه کردند.

لینک منبعcoindesk

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید