جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار مک کارتی: آمریکا اگر بیت کوین را نادیده بگیرد، باخته است

مک کارتی: آمریکا اگر بیت کوین را نادیده بگیرد، باخته است

کوین مک کارتی، یکی از اعضای کنگره‌ی آمریکا، در مصاحبه‌ای با CNBC گفت: که سایر کشورها در حوزه ارزهای دیجیتال روبه جلو حرکت می کنند. من نمی‌خواهم آمریکا عقب بماند. من می‌خواهم قرن آینده متعلق به ما باشد. به همین دلیل من می‌خواهم بجای به عقب نگاه کردن به آنیده بینش داشته باشم. آن‌ها نباید بیت کوین را نادیده بگیرند.

به گزارش ارزنیوز؛ کوین مک کارتی (Kevin McCarthy) یکی از اعضای کنگره‌ی آمریکا،طی مصاحبه‌ای که هفته گذشته با CNBC ، درمورد بیت کوین داشت اعلام کرد: دولت آمریکا نباید بیت کوین را نادیده بگیرد.

مک کارتی نماینده کنگره در منطقه 23 کالیفرنیا و در حال حاضر رهبر جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان ایالات متحده است.

مک کارتی در پاسخ به سوالی درباره اینکه جانت یلن، وزیر خزانه داری و جروم پاول، رئیس فدرال، درک خوبی از ارزهای دیجیتال یا بیت کوین با توجه به نظرات اخیرشان و توصیه‌هایی که برای آن‌ها دارد یا خیر گفت: من بیت کوین و امنیت فناوری بلاک چین موجود در آن را دوست دارم.

این نماینده مجلس با تکرار دیدگاه خود در مورد بیت کوین در سال 2019، پاسخ داد:  قطعا در خصوص فناوری بلاک چین در آن زمان حق داشتم و اکنون نیز حق با من است چرا که من فکر می‌کنم آن‌ها سعی کردند بیت کوین را نادیده بگیرند تا از بین برود اما بیت کوین در حال حرکت به سمت آینده است و توصیه من به آن‌ها این است که نباید بیت کوین را نادیده بگیرند.

جیمی دیمون، مدیرعامل JPMorgan، در مخالفت با بیت کوین، این موضوع را کلاهبرداری خواند.

اما برابر اطلاعات دریافتی مشخص شده که همین امروز، جی پی مورگان تقاضای گسترده بیت کوین را مشاهده کرده و در حال حاضر  یک محصول سرمایه گذاری رمزنگاری را برای ردیابی شرکت‌های عمومی با قرار گرفتن در معرض بیت کوین راه اندازی کرده است.

بنا به این گزارش ضمن مخالفت‌هایی که برخی شخصیت‌ها به وجود رمز ارزها و فعالیت های آن نشان دادند آمده است که رئیس فدرال رزرو پاول و وزیر خزانه داری دلگرمی‌ای به بیت کوین ندارند و پاول هفته گذشته طی اظهار نظری گفت: ارزهای دیجیتال وسیله‌ای برای حدس و گمان هستند.

وزیر خزانه داری یلن نیز همین احساس را دارد و ادعای پاول را تصدیق می‌کند بطوریکه وی بیت کوین را یک دارایی بسیار سوداگرانه در ماه فوریه خواند و اظهار داشت: بیت کوین به عنوان مکانیسم انتقال به طور گسترده‌ای استفاده نمی‌شود و روشی بسیار ناکارآمد برای انجام معاملات است.

یلن همچنین هشدار داد: ارزهای رمزپایه یک مشکل فزاینده است و عمدتاً ارزهای دیجیتال برای تأمین مالی غیرقانونی استفاده می‌شوند.

مک کارتی علاوه بر این در مصاحبه هفته گذشته خود نیز اعلام کرده بود: پیشنهاد من به وزیر خزانه داری یلن و رئیس فدرال پاول در مورد بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده، این است که هرچه زودتر در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنند.

نماینده کنگره در پایان تأکید کرد : سایر کشورها در حوزه ارزهای دیجیتال روبه جلو حرکت می کنند و من نمی‌خواهم آمریکا عقب بماند.پرا که معتقدم باید قرن آینده متعلق به ما باشد به همین دلیل من می‌خواهم بجای به عقب نگاه کردن به آینده فکر کنم.

لینک منبعnews.bitcoin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید