جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه تحلیل بیت کوین نرخ بیت کوین از 2017 تا 2020

نرخ بیت کوین از 2017 تا 2020

در روز چهارشنبه ، 18 نوامبر سال 2020 ، قیمت بیت کوین در مقادیری افزایش یافته است که از سه سال پیش در اوج ارز دیجیتال در سال 2017 دیده نشده است. سرمایه بازار ارز رمزنگاری شده در حال حاضر در حدود 334 میلیارد دلار است. به همین ترتیب ، نرخ روزانه انتشار بیت کوین در طول سه سال گذشته باعث شده است که ارزش کل بازار بیش از آن باشد که قبل از رسیدن سکه بیت کوین به 19،600 دلار بود.

در اوایل صبح امروز (EST ، BTC) از 18 دلار در هر منطقه قیمت واحد فراتر رفت ، زیرا دارایی رمزنگاری طی 30 روز گذشته 54 درصد افزایش یافته است. طی 90 روز گذشته در برابر دلار آمریکا ، BTC 53 درصد افزایش یافته است و طی 12 ماه گذشته در برابر دلار آمریکا ، بیت کوین تاکنون 123 درصد فوق العاده افزایش یافته است.

سه سال پیش ، در Bitstamp ، بیت کوین به بالاترین قیمت خود در 19،600 دلار رسید ، اما به دلیل سه سال صدور بیت کوین توسط ماینرها ، محدودیت بازار BTC در حال حاضر بالاتر از 17 دسامبر 2017 است.

امروز بیت کوین غیرقابل انکار بهترین وسیله مالی در دهه گذشته است ، زیرا بیش از سهام ، سهام ، کالاها و تقریبا هر دارایی زیر آفتاب است.

داده ها نشان می دهد که هر فردی با بیش از 55 BTC از سطح میلیونرها در سطح فعلی قیمت عبور کرده است. آمار نشان می دهد که 664،900 آدرس منحصر به فرد بین 1-10 BTC و 2.3 میلیون آدرس منحصر به فرد بین 0.1 و 1 BTC وجود دارد. آمار Bitinfocharts.com همچنین حاکی از وجود 25810 آدرس فردی است که بیت کوین به ارزش یک میلیون دلار را در خود جای داده اند. در مقایسه با نهنگ های میلیون دلاری ، اکنون 3442 آدرس نیز حاوی 10 میلیون دلار BTC هستند.

براساس newsbitcoin.com ، در سراسر جهان ، بیشتر بانک های مرکزی می گویند که institutionsموسسات مالی هدف تورم را حدود 2٪ نگه می دارند ، اما چند کشور نرم وجود دارد که نرخ مرجع آنها تا 4٪ است. و حتی اگر بانک های مرکزی می گویند 2٪ معیار جهانی است ، اما آمار shadowstats.com نشان می دهد که نرخ واقعی ممکن است تا 10٪ باشد. در 24 فوریه سال 2020 ، درست قبل از نصف شدن جایزه سوم BTC ، نرخ تورم ارز غیرمتمرکز حدود 3.86 درصد متغیر بود. امروز ، این معیار بسیار پایین تر است و تمایل به افت دارد ، زیرا نرخ تورم فعلی بیت کوین BTC) )در زمان انتشار فقط 2.71 درصد است. سایمون پیترز ، تحلیلگر دارایی رمزنگاری Etoro ، پس از عبور BTC از منطقه 18 هزار دلاری در یادداشتی به سرمایه گذاران گفت که “بیت کوین اکنون چشم انداز خود را در بالاترین قیمت $ 20،000 قرار می دهد”

پیترز در روز چهارشنبه 18 ، 2020 ، صبح نوشت: “سه سال بعد ، عوامل زیادی در افزایش قیمت فعلی نقش دارند ، از جمله هجوم گسترده سرمایه گذاران از موسسات کلان مانند اعتبارات سرمایه گذاری ذکر شده ، طرح های بازنشستگی و دانشگاه صندوق های وقف ، که نشان می دهد بیت کوین تا کجا پیش رفته است “” “مجموعه داده هایی که با مشاهده داده های بلاکچین ، فناوری پایه رمزنگاری ، سلامت بیت کوین را تجزیه و تحلیل می کنند ، همچنین سیگنال های قوی را گزارش می دهند که افزایش قیمت اخیر را توجیه می کنند.”

این تحلیلگر ارز دیجیتال افزود: سطح 20 هزار دلار مشخصاً هدف بعدی بیت کوین است. آیا باید از این سال که به اعتقاد من امکان پذیر است ، پیشی بگیریم ، در صورت مثبت ماندن احساسات ، در قلمرو ناشناخته ای قرار داریم. بلوغ بیت کوین ، که به دلیل تنوع سرمایه گذاران و مجموعه داده های گسترده و گسترده آن اثبات می شود ، به این معنی است که می توانیم با کمی لرزش بگوییم ، “این زمان متفاوت است”.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید