سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار نفوذ ارزهای دیجیتال به بسکتبال

نفوذ ارزهای دیجیتال به بسکتبال

صرافی ارزهای دیجیتال FTX در حمایت از بازیکنان و میادین بسکتبال NBA قدمی جدید برداشت.

به گزارش ارزنیوز؛ میامی هرالد اعلام کرده است که Crypto Exchange FTX در حال مذاکره با Miami-Dade County فلوریدا، برای حمایت از میادین و حامیان بسکتبال، به خصوص تیم های ورزشگاه ان بی ای میامی هیت است.

هرالد روز جمعه گزارش کرد که FTX در حال نزدیک تر شدن به امضای قرارداد با MIAMI-DAD، مالک استادیوم ان بی ای میامی هیت است و از نظر قانونی مسئول نام گذاری حقوقی او نیز به شمار می آید. علت این قرار داد این گونه عنوان شده است که ورزشگاه میامی هیت، یک تیم بسکتبال حرفه ای را در خود جای داده است.

اگر این معامله انجام شود، FTX به اولین مبادله در حوزه رمزارز، برای حمایت از یک مکان بزرگ ورزشی و حرفه ای در ایالات متحده تبدیل می شود.

این گفتگوها نشانه ی دیگری از نفوذ ارزهای دیجیتال به جریانات اصلی، در سال  2021 خواهد بود. در میان افزایش قیمت‌های جدید، سرمایه گذاری های سازمانی و شرکتی، حضور (NFT) در دنیای هنر نیز به چشم می‌خورد.

بنیانگذار و مدیرعامل FTX بانكمن فرید، كه بخش تحقیق آلامدا را نیز اداره می‌كند، در یك سال گذشته در صنعت ارزهای دیجیتال، به ویژه در بخش‌های تجارت غیر متمرکز (DeFi) و بازرگانی مشتقات كریپتو، مشاركت فعال داشته است. وی همچنین 5 میلیون دلار به کارزار ریاست جمهوری جو بایدن کمک کرد که در نهایت این اقدام هم موفقیت آمیز بود.

انجمن ملی بسکتبال (NBA) با پروژه‌های ارز دیجیتال غریبه نیست و می توان گفت که همیشه یک بازیکن مهم در فضای NFT بوده است. این پروژه که سال گذشته از نسخه بتا آغاز به کار کرده، با فروش بیش از 1 میلیون دلار NFT در یک روز در ماه گذشته، محبوبیت بسیاری را کسب کرده است.

از طرفی میامی هیت با NBA Top Shot ارتباط شخصی دارد و تایلر هرو بازیکن مدافع تیم میامی هیت به معرفی و تبلیغ کاربران جدید در سیستم بلاکچین می‌پردازد.

لینک منبعCOINDESK

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید