جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار نوبت به سرمایه گذاری فیلی تی شرت رسید

نوبت به سرمایه گذاری فیلی تی شرت رسید

شرکت فیلی تی شرت (PHILLY T-SHIRT)  یک میلیون دلار از ذخایر نقدی خود را به بیت کوین و اتریوم اختصاص می دهد.تا امروز ۳۰ درصد از یک میلیون دلار برای خرید بیت کوین و اتریوم صرف شده است.

به گزارش ارزنیوز؛ و بر اساس اعلامیه اخیر شرکت چاپ و گلدوزی تی شرت RushOrderTees قصد دارد با ذخایر نقدی خود به ارزش یک میلیون دلار، در بازار ارز دیجیتال سرمایه گذاری کند.

در بیانیه عمومی ۱۲ مارس اشاره شده که این شرکت تاکنون ۳۰۰ هزار دلار بیت کوین و چند ارزدیجیتالی دیگر را خریداری کرده است و تا پایان آوریل این سرمایه گذاری به یک میلیون دلار خواهد رسید.

این حرکت RushOrderTees نشانه دیگری از تآیید و عادی سازی سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال است.

RushOrderTees یک تولید کننده پیراهن و پوشاک سفارشی، مستقر در فیلادلفیا و پنسیلوانیا می‌باشد. آنها از فروش اجناس به صورت تکی تا فروش های گسترده و عمده تر را در بازار تآمین می‌کنند. طبق وبسایت این کمپانی حتی همکاری خود با Philadelphia 76ers NBA را نیز تبلیغ می‌کند.

اگرچه بیت کوین طی سالهای گذشته فراز و نشیب های زیادی داشته، اما قیمت دارایی‌های این ارز در ماه‌های اخیر افزایش چشم گیری یافته است و رکورد بالاترین قیمت سال ۲۰۱۷ خود را نزدیک به رقم ۲۰ هزار دلار، در دسامبر ۲۰۲۰ شکست.

این ارز از همان تاریخ تا کنون، یک مسیر صعودی را طی کرده و اخیراً رکورد خود را با رقم بیش از ۵۷ هزار دلار شکسته است. بیت کوین، فناوری بلاکچین و دیگر ارزهای دیجیتال، در حال ارائه چشم اندازی هیجان انگیز به بازار سرمایه جهان هستند.

این فرصت طلایی در دستان ماست تا در جریان چیزی قرار بگیریم که قدرت تغییر تجارت جهانی را برای همیشه دارد. تعدادی از شرکت های دیگر نیز برخی از دارایی های خود را به بیت کوین تبدیل کرده‌اند که انتظار می‌رود در پی آن دارایی های بیشتری از شرکت‌ها در بازار ارز دیجیتال سرمایه گذاری شوند.

در همین بین کمپانی میکرو استراتژی (MICRO STRATEGY) بیش از ۲ میلیارد دلار سرمایه برای سپرده در ارز دیجیتال آماده کرده و از سوی دیگر تسلا در سال ۲۰۲۱، یک و نیم میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است.Square  و MassMutual نیز در ماه های اخیر در بیت کوین سرمایه گذاری هایی داشته‌اند.

گفته می شود که شرکت NEMEROFF  نیز با فضای خرید ارز رمز ها aغریبه نیست، زیرا مدیرعامل این شرکت، طی سالهای گذشته، خود بارها در بازار ارز دیجیتال خریدهایی را به ثبت رسانده است.

لینک منبعCointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید