چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار نیر نخستین پروتکل ادغام شده در گراف شد

نیر نخستین پروتکل ادغام شده در گراف شد

پروتکل نمایه‌سازی گراف (The Graph) که برای سازماندهی داده‌های عمومی بلاک چین و بهبود دسترسی‌پذیری آن برای کاربران طراحی شده است، از ادغام خود با پروتکل بلاک چین لایه اول نیر (NEAR) خبر داده است.

به گزارش ارزنیوز؛ پروتکل نمایه‌سازی گراف (The Graph) که برای سازماندهی داده‌های عمومی بلاک چین و بهبود دسترسی‌پذیری آن برای کاربران طراحی شده است، از ادغام خود با پروتکل بلاک چین لایه اول نیر (NEAR) خبر داده است.

نیر اولین پروتکلی است که در گراف ادغام شده، آن هم در حالی که از ماشین مجازی اتریوم استفاده نمی‌کند. این اقدام به توسعه‌دهندگان نیر کمک می‌کند تا به نمایه سازی داده‌های بلاک چین گراف دسترسی داشته باشند.

نیر اکنون می‌تواند یک بلاک چین غیرمتمرکز شود. این ادغام بین نیر و گراف ممکن است به عنوان گامی بزرگ جهت تشویق پروتکل‌ها برای توجه به غیرمتمرکز شدن باشد. امید است که ادغام‌ها به توسعه دهندگان این امکان را بدهد که به جای حفظ زیرساخت نمایه سازی سفارشی، زمان بیشتری را صرف کار روی محصول اصلی خود کنند.

اما این اولین ادغام پر سر و صدای گراف در سال جاری نبوده است. در فوریه امسال، بنیاد گراف در ابتدا برنامه‌های خود را برای ادغام با نیر و پس از آن با سولانا، پولکادات و سلو را اعلام کرده بود و تنها پس از گذشت یک ماه این مجموعه از تشکیل بنیاد حمایتی خود برای بلاکچین بایننس خبر داد.

لینک منبعcryptobriefing

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید