پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه افراد مشهور هایدن آدامز: اکنون در سال 2021 بازی خوبی بین صرافی های غیر...

هایدن آدامز: اکنون در سال 2021 بازی خوبی بین صرافی های غیر متمرکز شروع شده است.

هایدن آدامز در دانشگاه آلمانی مادر استونی بروک ، مهندسی مکانیک خوانده است .
او به عنوان یک مهندس نرم افزار کار می کرد ، جایی که وی شبیه سازی ها و اکتشافات طراحی مهندسی را برای مشتریان در صنعت هوافضا و صنعت اتومبیل انجام داد.
 پیش از این، آدامز به عنوان یک مهندس مکانیک در  Vista Wearable Incorporated کارآموزی کرده بود ، و در عین حال وقت خود را به عنوان یک محقق در دانشگاه کلمبیا گذراند.
هایدن آدامز با الهام از یک پست توسط ویتالیک بوترین تصمیم گرفت با استفادهاز زبان Solidity که شبکه اتریوم را تأمین می کند، وی توانست مهارت های مورد نیاز برای انتقال از یک مهندس مکانیک به یک توسعه دهنده در فضای ارزهای رمزنگاری شده را بیاموزد.این  تصمیم بعد از اخراج او توسط غول فناوری زیمنس بود که به گفته وی “بهترین اتفاقی که برای من افتاده است.پس از آن ، هیدن دانش خود را در مورد سازندگان بازار خودکار و مبادلات غیرمتمرکز کامل کرد، که باعث شد اواخر سال 2018 یونی سواپ را راه اندازی کند.
هایدن در سال 2020
یونی سواپ به یکی از داغترین پروژه های رمزنگاری سال 2020 تبدیل شد ،و علی رغم چندین شکست و تصمیم گیری برای تعطیل کردن استخرهای مبتنی بر اتر برای توکن UNI ، همچنان بزرگترین صرافی غیر متمرکز از نظر حجم معاملاتی  است. تا حدودی به دلیل تلاش هایدن، در ماه نوامبر، مبادله به بیش از 3 میلیارد دلار در ارزش قفل شده رسیده است ، حتی در یک نقطه از Coinbase Pro با حجم مبادله روزانه پیشی گرفته است. یونی سواپ همچنین مسئول یکی از airdrops(ایردراپ های) بسیار بزرگ بود که با دادن حدود 150 میلیون توکن UNI به کاربران و تأمین کنندگان نقدینگی، قابل توجه بسیاری از افراد در این حوزه شد.
بزرگترین ناامیدی ،هنگامی که یک صرافی غیر متمرکز به نام سوشی سواپ به وجود آمدو نقدینگی را از یونی سواپ گرفت ، سوشی سواپ اکنون رقیب اصلی اسب شاخدار صورتی و سفید است.
هایدن در سال 2021
با مشاهده نسخه سوم صرافی غیر متمرکز، این پلتفرم می‌خواهد در سه زمینه اصلی کار کند: حاکمیت، مقیاس گذاری و بهبود، پول سازی خودکار.

نیت هندمان، رئیس ارشد در Bancor، به کوین تلگراف گفت: ¶

ما امیدواریم که هایدن بتواند ، یونی سواپ و کل اکوسیستم AMM رابا کمک های  Bancor برای کاهش ضرر های ناگهانی و تأمین نقدینگی در AMM ها با ریسک کمتر و شفافیت بیشتر برای کاربران رائه دهد.
در نوامبر سال 2020، کارلسباد سانشاین، مدیرعامل LID، به کوین تلگراف گفت که “یونی سواپ  برای مدت طولانی وجود خواهد داشت و ممکن است در آینده  توسعه یابد، اماقرار نیست تمام شود.
اکنون این هایدن خواهد بود که می تواند چنین انتظارات عالی را برآورده کند و موفقیت هایی را که یونی سواپ در سال گذشته به دست آورد، بنا کند.
آیا یونی سواپ جلوتر از رقبای سرسخت خود موفق خواهد شد؟ اکنون در سال 2021 بازی خوبی بین صرافی های غیر متمرکز شروع شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید