چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار هر 10 لایک 1 بلیط/ 100هزار دلار ایردراپ!

هر 10 لایک 1 بلیط/ 100هزار دلار ایردراپ!

صرافی بیترو (Bitrue) جزئیات برنامه ایردراپ Sensational Summertime Giveaway خود را اعلام نمود و طبق اعلام رسمی، همه کاربران بیترو می‌توانند در این “ایردراپ پنج روزه” شرکت کنند.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی بیترو (Bitrue)  جزئیات برنامه ایردراپ Sensational Summertime Giveaway خود را اعلام نمود.

طبق اعلام رسمی، همه کاربران بیترو می‌توانند در این “ایردراپ پنج روزه” شرکت کنند. در رکوردشکنی Sensational Summertime Giveaway ، جوایز در قالب 5 توکن بین معامله گران (تریدرها) خوش شانس توزیع می‌شود.

این ایردراپ در روز گذشته آغاز شده است و کاربران جهت شرکت در این ایردراپ باید اطلاعیه کمپین تبلیغاتی بیترو را در توییتر خود به اشتراک بگذارند.

کاربران با هر 10 لایک در باز توییت، یک بلیط به کاربر تعلق می‌گیرد.

همچنین، هر ثبت نام از لینک ارجاع یک بلیط اضافی برای صاحب لینک به ارمغان می آورد. تبلیغات با توزیع رمزارزهای FinNexus (FNX) ، توکن بومی DeFi  آغاز می‌شود. سپس ، 800 هزار GALA از تیم استارت آپ بازی‌های متمرکز درNFT (توکن غیر مثلی) در روز دوم توزیع می‌شود.

در مجموع 280 هزار (XDC) توسط XinFin، یک اکوسیستم میان زنجیره‌ای، در روز سوم تبلیغ توزیع خواهد شد. این کمپین با توزیع توکن‌های بیتروکوین (BTR) و XRP بسته خواهد شد.

طبق گفته تیم بیترو، این رقم از 4.2 میلیون ثبت نام پیشی گرفت در حالی که حجم معاملات خالص روزانه برای همه جفت ارزها به بالای 1.500.000.000 دلار رسید.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید