جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار هزینه‌ی دانشگاه شما به گردن توکن‌ها افتاد

هزینه‌ی دانشگاه شما به گردن توکن‌ها افتاد

دانشگاهی در رومانی قصد دارد که ثبت نام با ارز دیجیتال را به سیستم‌های پرداختی خود اضافه کند تا دانشجویان بتوانند هزینه دانشگاه را با استفاده از توکن بپردازند.

به گزارش ارزنیوز؛ یک دانشگاه دولتی در شهر سیبیو ترانسیلوانیا، رومانی، گفته است که این امکان را به دانشجویان می‌دهد تا هزینه‌های پذیرش خود را در بستر رمزنگاری پرداخت کنند.

طبق اطلاعیه روز چهارشنبه دانشگاه لوسیان بلاگا از سیبیو یا (LBUS)، این موسسه قصد دارد از ماه جولای روش‌های پرداخت رمزنگاری شده را برای بیش از 11000 دانشجو پیاده سازی کند. گفته می‌شود دانشجویان با استفاده از سیستم الروند (EGLD) می‌توانند هزینه‌های پذیرش را، با شهریه تقریباً 1000 دلار در سال برای دانشجویان، پرداخت کنند و سپس دانشگاه آن را به لووی رومانیایی (واحد پول رومانی) تبدیل می‌کند.

سورین رادو، رئیس لوسیان بلاگا گفت که دانشگاه ما حامی جامعه و مشاغل محلی بوده و خواهد بود و تصمیم برای توسعه این مشارکت با الروند (Elrond) بخشی از این استراتژی است.

Elrond برای شروع به عنوان پیشنهاد اولیه مبادله از Binance Launchpad در سال 2019 دفاتر خود را در شهر ترانسیلوانیا، با جمعیت بیش از 400000 نفر، و تیمی از فارغ التحصیلان دانشگاه محلی تشکیل داده است. این پروژه اعلام کرد که قصد دارد در آینده همکاری‌های دیگری، از جمله همکاری‌های تحقیقاتی، را با LBUS انجام دهد.

بر طبق قانونی که در ماه ژانویه اجرایی شد، صرافی‌هایی که خرید رمزنگاری با ارز فیات و بالعکس را کنترل می‌کنند، اگر اکنون در رومانی مشغول به کار باشند، باید مجوز دریافت کنند. بسیاری از کاربران رمزنگاری که دارایی‌های دیجیتالی کشور را اداره می‌کنند‌، لازم است از صرافی‌هایی استفاده کنند که نیازهای مشتری را بشناسند و با مقررات مبارزه با پولشویی داخلی و خارجی مطابقت داشته باشند.

Elrond اخیراً تغییرات چشمگیری، از جمله مبادله شبکه اصلی خود در سال گذشته با تبدیل EGLD به رمز ERD، را پشت سر گذاشته است. لازم به ذکر است که در حال حاضر قیمت این ارز 231 دلار می‌باشد و در 24 ساعت گذشته بیش از 13 درصد افزایش یافته است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید