چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار همکاری کاردانو و چین لینک تأیید شد!

همکاری کاردانو و چین لینک تأیید شد!

بر اساس پست منتشر شده از سوی تیم توسعه دهنده کاردانو، این پلتفرم قصد دارد تا برای توسعه قرارداد‌های هوشمند خود با چین لینک همکاری داشته باشد.

به گزارش ارزنیوز؛ تیم توسعه دهنده کاردانو در پست وبلاگی جدید خود خبر از همکاری تازه‌ای با چین لینک داده‌اند و قرار است تا اوراکل‌های آن در شبکه کاردانو ادغام شود.

این همکاری جدید به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا قراردادهای هوشمند را برای اپلیکیشن‌های دیفای بلاک چین کاردانو ایجاد کنند. ادغام این اوراکل‌ها در کاردانو به تیم‌های توسعه دهنده اجازه می‌دهد تا داده‌های نهادی ارائه شده از سوی چین لینک را در قراردادهای هوشمند خود ارائه دهند.

ادغام این اوراکل‌ها در کاردانو DLT به تیم‌های توسعه دهنده امکان می‌دهد داده‌های درجه یک ارائه شده توسط چین لینک را در قراردادهای هوشمند خود عرضه نمایند. اوراکل‌ها از برنامه‌های پیش بینی که با داده‌های ورزشی و آب و هوایی لازم برای پلتفرم‌های بیمه سروکار دارند پشتیبانی خواهند کرد.

این اوراکل‌ها همچنین از طریق مشارکت‌های متعدد در حوزه بازی‌های کلکسیونی و دیجیتال مانند NFTها و غیره استفاده خواهند شد.

بنیان‌گذار کاردانو چارلز هاسکینسون اظهار داشت: اوراکل‌های چین لینک برای قراردادهای هوشمند پیشرفته ضروری هستند و داده‌های واقعی را در اختیار بلاک چین کاردانو قرار می‌دهند.

وی تأکید کرد: کاردانو قصد دارد بهترین ابزارها را جهت ایجاد راه حل‌های کاربردی در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید