سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار ورود اپلیکیشن ها / با سرویس های جدید، رمز ارز بخرید

ورود اپلیکیشن ها / با سرویس های جدید، رمز ارز بخرید

صرافی Gemini در روز پنجشنبه اعلام کرد: کاربرانش از این پس می‌توانند برای خرید ارزهای دیجیتال از طریق پول فیات، کارت‌های نقدی خود را به اپل پی (Apple Pay) و گوگل پی (Google Pay) متصل کنند.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی Gemini، یکی از صرافی‌های مشهور آمریکایی در حوزه ارزهای دیجیتال، اعلام کرد: کاربرانش از این پس می‌توانند برای خرید ارزهای دیجیتال از طریق پول فیات، کارت‌های نقدی خود را به اپل پی (Apple Pay) و گوگل پی (Google Pay) متصل کنند.

این صرافی خاطر نشان کرد، سرمایه کاربران یک ساعت پس از انجام خرید قابل برداشت خواهد بود.

Gemini میزان کارمزدی را که برای خرید رمزارز از طریق Apple Pay یا Google Pay لازم است، مشخص نکرد.

این پلتفرم، انتقالاتی که به صورت رمزارز به رمزارز است را رایگان و 3.49درصد از کل مبلغ خرید را از سپرده‌هایی که از طریق انتقالات کارت اعتباری انجام می‌شوند، حفظ می‌کند.

این سرویس جدید برای بیش از ۳۰ ارز دیجیتال در دسترس خواهد بود، از جمله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، بیت کوین کش و همچنین توکن های مبتنی بر اتریوم مانندAave (AAVE) ، Dai (DAI) و Maker (MKR).

صنعت ارزهای دیجیتال طی چندین ماه گذشتع از نظر رشد ترکیب با خدمات سنتی پرداخت مالی، مانند Apple Pay، در حال گسترش است. در ماه فوریه، پردازنده پرداخت رمزنگاری BitPay، از ادغام عمده Apple Pay خبر داد، که به کاربران خود مجوز اتصال به Apple Wallet و پرداخت برای خرید کالاها و خدمات از طریق سکه های دیجیتال مانند بیت کوین ، اتریوم و لایت کوین را می‌دهد. شرکت پرداخت دیجیتالی Simplex، در ماه مارس قابلیت خرید رمزارز COTI را به کاربران Apple Pay داده است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید