چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار ویل اسمیت و مایکل جردن بازیکنان تازه نفس Dapper lab

ویل اسمیت و مایکل جردن بازیکنان تازه نفس Dapper lab

مایکل جردن، اسطوره ی بسکتبال و ویل اسمیت، ستاره هالیوود عضو گروه سرمایه گذاران آخرین دور بودجه‌ی Dapper lab شدند.

به گزارش ارزنیوز؛ سازنده‌‌ی NBA TOP SHOT، Dapper lab،در حدود 305 میلیون دلار با طرح بودجه‌ی جدید از سرمایه گذاران، سرمایه جذب کرده است. Business Insider در روز سه شنبه اعلام کرد که، ستاره های گذشته و حال NBA مانند مایکل جردن، الکس کاروسو و کوین دورانت در دور جدید بودجه DAPPER LAB شرکت کردند. سایر سرمایه‌گذاران شامل گروه چرنین و کمپانی سرمایه گذاری تولید لباس ویل اسمیت Dreamers VC بودند.

گزارش شده است که با اعمال آخرین دور بودجه، آزمایشگاه Dapper  2.6 میلیارد دلار سرمایه را ارزیابی کرده است و با این احتساب NBA Top Shot تا پایان فوریه، 230 میلیون دلار فروش داشته است.

به گفته سخنگوی آزمایشگاه Dapper به نقل از Business Insider، ارقام معاملات مارس نشان می دهد که درآمد ناخالص NBA Top Shot با بیش از 802،000 کاربر در این سیستم عامل به 483 میلیون دلار رسیده است.

در واقع ، رونق NBA Top Shot بخشی از علاقه فعلی پیرامون توکن های غیر مثلی یا NFT است. در اوایل ماه مارس، طبق گزارشات، یک مجموعه دار NFT پیشنهاد 1 میلیون دلاری NBA Top Shot NFT را که در ابتدا به مبلغ 100000 دلار در ژانویه خریداری شد، رد کرد.

رهام قره گوزلو، مدیر عامل Dapper Labs، در مورد موفقیت این پلتفرم اظهار داشت که NBA Top Shot موفقیت آمیز است زیرا به بسکتبال معطوف می شود و این یک روش جدید و هیجان انگیز برای ارتباط مردم با تیم‌ها و بازیکنان مورد علاقه‌شان خواهد بود.

به دنبال موفقیت در Top Shot NBA، قره گوزلو گفت که Dapper Labs به دنبال گسترش به سایر امتیازات ورزشی است. در فوریه سال 2020، آزمایشگاه Dapper با مروج ورزش های رزمی ترکیبی Ultimate Fighting Championship (UFC) قرارداد بست.

آزمایشگاه Dapper همچنین CryptoKitties را ایجاد کرد، یکی از اولین پروژه های NFT که جذابیت گسترده ای را در فضای ارزهای دیجیتال کسب کرد. در اوج شور و شوق CryptoKitties، این بازی به بزرگترین برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر Ethereum تبدیل شد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید